Marzenia o białych świętach…

Chcesz, aby Twoje białe ubrania wyglądały jak nowe? Zima to czas grzanego wina, błota i innych atrakcji. Vanish podpowie Ci, jak usunąć plamy z białej odzieży.


Biel może być modna o każdej porze roku. Białe tkaniny przysparzają nam jednak najwięcej kłopotów w zimie, a to z powodu błota, opadów deszczu, śniegu i wszelkich innych atrakcji tego rodzaju. Czy to na wyjeździe na narty, czy na rześkim spacerze w zimowy poranek, biel naszych ubrań jest nieustannie narażona na powstawanie plam. Wszyscy doskonale to znamy - wystarczy przespacerować się ulicą w strugach ulewnego deszczu, stoczyć nierówną walkę z parasolem, gdy pędzący samochód zalewa nas hektolitrami brudnej wody - tak, zima miewa i takie oblicze! Błoto i deszcz nie są jedynymi wrogami białych ubrań zimowych. Grzane wino i cydr stają się coraz bardziej popularne, szczególnie w okolicy Świąt; oto kolejne zagrożenie dla bieli naszych strojów. Niskie temperatury sprawiają, że marzymy tylko o tym, żeby usiąść przy kominku z kubkiem czegoś gorącego. Jednak kawa czy gorąca czekolada także pozostawiają trudne do usunięcia plamy.

Nie ma się czego obawiać - choć można sądzić, że to niemożliwe, wywabianie nawet najtrudniejszych plam z białej odzieży zimowej okaże się naprawdę łatwe, jeśli będziecie postępować zgodnie z naszymi wskazówkami.

Działaj szybko

Szybkość ma kluczowe znaczenie w walce z najtrudniejszymi plamami. Należy zwilżyć plamę wilgotną ściereczką i usunąć na tyle, na ile to możliwe (nie wcierając substancji w tkaninę). Jeśli zareagujesz wystarczająco szybko, plama nie zaschnie na materiale; dzięki temu, Twoje białe ubrania będą dłużej wyglądały jak nowe.

Używaj odpowiednich narzędzi

Produkty Vanish są przeznaczone do walki z najtrudniejszymi plamami - możemy z dumą powiedzieć, że dysponujemy środkami o różnym zastosowaniu, dopasowanymi do potrzeb użytkowników. Dla miłośników białej odzieży zimowej mamy odplamiacz Vanish Gold do białych tkanin.

I tak, dzięki nam, możesz lansować nawet najśmielsze modowe trendy, rozjaśniając bielą zimowe ciemności.