Rodzinny wyjazd pod namiot

Rodzinne wakacje to okazja do oderwania się od rzeczywistości i codziennych problemów. Wypoczynek na łonie natury i długie spacery mają mnóstwo zalet, szczególnie dla tych, którzy lubią wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Oczywiście najlepiej jest odpoczywać w gronie najbliższych. Jednak podczas wyjazdów z dziećmi plamy z trawy czy błota są nieuniknione. Na szczęście w takich sytuacjach Vanish zawsze przyjdzie Ci z pomocą, oferując swoje cenne porady i skuteczne odplamiacze.


Wyjazdowy niezbędnik

Podczas wyjazdów plamy pojawiają się tak często, że jedynym logicznym rozwiązaniem wydaje się zabranie ze sobą pralki. Naszym zdaniem nie jest to najlepszy pomysł, szczególnie, że ze wszystkimi plamami bez problemu uporasz się po powrocie.

Przygotowaliśmy jednak dla Ciebie listę rzeczy, które mogą okazać się niezwykle przydatne podczas rodzinnych wyjazdów.

• Duży namiot dla całej rodziny (lub dwa oddzielne, jeśli zależy Ci na większej przestrzeni)

• Śpiwór

• Karimata lub nadmuchiwany materac (Nie zapomnij o pompce!)

• Kalosze

• Kosmetyki z filtrem UV

• Nawigacja GPS lub mapa i kompas

• Ciepłe ubranie (Na pewno docenisz dodatkowy sweter podczas wieczornego grilla.)

• Latarka

• Zapałki lub zapalniczka

• Apteczka pierwszej pomocy (Na wszelki wypadek!)

Zapas jedzenia i wody to podstawa. Wybierz trwałe produkty, do których przechowania nie będziesz potrzebować lodówki.

Aktywny wakacyjny wypoczynek

Odpoczynek na polu namiotowym to wspaniała okazja do świetnej zabawy i spędzenia czasu z rodziną. W ciągu dnia możecie pójść na długi spacer albo pobawić się w chowanego lub podchody. Dobrym pomysłem jest także gra w piłkę lub skorzystanie z lokalnych atrakcji dla turystów. To także wspaniała okazja dla dzieci, aby dowiedzieć się więcej o otaczającej nas naturze. Opowiedz im o spotykanych zwierzętach i roślinach, a poczujesz się jak prawdziwy ekspert. Jeśli jesteście nad morzem, możecie poszukać muszli podczas spaceru wzdłuż brzegu. To o wiele ciekawsza pamiątka, niż ta kupiona w sklepie. Straszne historie opowiadane przy wieczornym ognisku to klasyka. Dzięki temu czas oczekiwania na pieczone przysmaki minie znacznie szybciej.

Po powrocie pora na usuwanie plam

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Po powrocie do domu musisz uporać się ze stertą brudnych ubrań. Plamy z trawy, czy zaschniętego jedzenia to nie lada wyzwanie. Na szczęście mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie. Wystarczy użyć proszku Vanish Gold Oxi Action. W przeciwieństwie do innych rodzajów plam, plamy z błota najłatwiej jest usunąć poprzez ich wykruszenie po wyschnięciu. Wycieranie błota, kiedy jest wciąż mokre sprawia, że wnika ono w głąb materiału. Jeśli czeka na Ciebie pokaźny stos prania, najłatwiej będzie rozpocząć od namoczenia wszystkich ubrań:

1. Rozprowadź miarkę proszku Vanish w 4 litrach ciepłej wody. Możesz pozostawić kolorowe rzeczy na godzinę, a białe nawet do 6 godzin. 2. Po upływie tego czasu, wypłucz wszystkie rzeczy i umieść je w pralce. Wypierz tak jak zwykle, dodając jeszcze jedną miarkę Vanisha, aby usunąć najbardziej uciążliwe plamy.

Skorzystaj z naszych wskazówek, aby Twoje ubrania stały się tak samo czyste, jak przedtem! Mamy nadzieję, że nasze porady przydadzą się podczas rodzinnych wakacji pod namiotem. Nie musisz martwić się poplamionymi ubraniami. Vanish pomoże Ci się z nimi rozprawić po powrocie. Życzymy udanego wyjazdu!