Twój sposób na codzienny makijaż

Nakładanie makijażu to rutynowa czynność, którą kobiety na całym świecie wykonują każdego poranka. Niektóre robią to od razu, jak tylko wstaną, podczas gdy inne malują się w samochodzie czy autobusie w drodze do pracy. W każdej z tych sytuacji nie trudno o plamy. Być może nie zdajesz sobie sprawy z tego, że w większości przypadków kosmetyki do makijażu można zaliczyć do tłustych substancji, ze względu na ich skład. Jednak nie musisz się martwić plamami, kiedy pod ręką masz produkty Vanish.


A Ty w jaki sposób nakładasz swój makijaż? 

Ranny ptaszek

To osoba, która wstaje wcześnie rano, aby mieć wystarczająco dużo czasu, aby zadbać o perfekcyjny makijaż (co oczywiście nie oznacza, że jest w pracy zawsze na czas). Najczęściej nakłada makijaż w łazience, gdzie może bez problemu wytrzeć ślady z kosmetyków, jeśli coś przez przypadek się wyleje. Nakładanie makijażu w łazience ma także swoje wady – sztuczne światło może być mylące. Jakie są zatem inne opcje? Na łóżku albo podłodze w salonie można łatwo zabrudzić dywan czy pościel podkładem lub tuszem do rzęs. Wczesne wstawanie na nic się nie zda, jeśli wygospodarowany czas trzeba poświęcić na sprzątanie i usuwanie plam.

Autobusowa makijażystka

Na stojąco i na siedząco – nie wiadomo jak to się dzieje, ale mimo wszystko rzadko kończą ze szminką rozmazaną po całej twarzy… Jednak często zdarza się, że rozsypią róż do policzków nie tylko na siebie, ale i osobę siedzącą obok w autobusie. W końcu nakładanie makijażu w takich warunkach nie jest takie proste. Te osoby bywają naprawdę irytujące, ale zazwyczaj jedyne co możesz zrobić to obserwować z zaciekawieniem, jak drobinki pudru lądują na ubraniach kolejnych osób.  

Królowa biurowej łazienki

Każdego poranka znajdziesz ją przed lustrem w biurowej łazience. Nie masz szans, żeby dostać się do zlewu, aby umyć ręce. Czasami królowa łazienki zajmuje także drugi zlew, rozkładając wokół niego wszystkie kosmetyki. Zdaje sobie sprawę z tego, że stoi innym na drodze dopiero wtedy, gdy ktoś przypadkiem szturchnie ją łokciem, a tusz do rzęs wyląduje na jej śnieżnobiałej koszulce.

Mistrzyni makijażu

Nakłada makijaż każdego dnia bez wyjątku od lat. Przez ten czas zdążyła opanować tę sztukę niemal do perfekcji. Jej makijaż jest nieskazitelny i nie wymaga żadnych poprawek. Jednocześnie jednak potrafi w mgnieniu oka dopasować makijaż do każdej okazji. Taka ekspresowa przemiana naraża ją jednak na ten jeden rodzaj plam, którego każda z nas chciałaby za wszelką cenę uniknąć – plamy ze szminki. Co więcej, ten typ plam pojawia się najczęściej w miejscach, których sama zainteresowana może nie zauważyć (na rękawie czy kołnierzyku) – dopóki nie będzie za późno! Zobacz nasze video i dowiedz się jak usunąć plamy ze szminki.

Bez względu na to, czy jesteś rannym ptaszkiem, autobusową makijażystką, królową biurowej łazienki czy mistrzynią makijażu, plamy z kosmetyków mogą pojawić się zawsze. Na szczęście nie musisz się niczym martwić, bo Proszek Vanish Gold Oxi Action bez problemu sobie z nimi poradzi, nawet po kilku dniach, kiedy plama już całkowicie zaschnie. Nakładaj makijaż tak, jak lubisz! 

Na Twoich ubraniach pojawiły się plamy, których nie potrafisz się pozbyć lub chcesz podzielić się wskazówką z innymi? Odwiedź sekcję porad Vanish i podziel się swoimi doświadczeniami. Poznaj sprawdzone sposoby na usuwanie plam