Czerwone wino na białe tkaniny

Jak usunąć plamę?

Do białych tkanin użyj proszku Vanish Gold Oxi Action do Białych Tkanin dla efektu wybielania.

 

Czerwone wino na ubraniach - biale tkaniny

 

Proszek Vanish Gold Oxi Action

Namaczanie

Krok 1:

Wymieszaj 1 miarkę proszku Vanish Gold Oxi Action w 4L ciepłej wody (max 40°).

Krok 2:

Namaczaj tkanianę: kolorową max 1godzinę, białą max 6 godzin.

Krok 3:

Upierz jak zwykle z detergentem i dodatkową miarką proszku Vanish.

Ważne:

zawsze postępuj zgodnie ze wskazówkami podanymi na opakowaniu Vanish. Nie stosuj na wełnie, jedwabiu i skórze. Nie stosuj na powlekanych elementach ubrań na przykład drewnie czy metalu.

Czy Twoja plama została wywabiona?

Kolejny sposób

Nie znalazłaś rozwiązania, którego szukałaś?

Jeśli nie masz odplamiacza Vanish dostępnego do ręki, nie martw się! Wciąż jesteśmy w stanie Ci pomóc i podać kilka przydatnych wskazówek na temat usuwania plam. Z Vanishem usuniesz nawet 7 dniowe zaschnięte plamy.

Nie pozwól plamie wyschnąć! Czerwone wino będzie trudniejsze do usunięcia jeżeli nie zadziałasz natychmiast. Dla więszej satysfakcji radzimy nie suszyć tkaniny do momentu całkowitego pozbycia się plamy.

 

Nasyp soli na poplamioną czerwonym winem tkaninę, pozwól jej nasiąknąć płynem i dociskaj suchą ściereczką. Postępuj ostrożnie żeby nie rozetrzeć plamy dookoła.

Pamietaj żeby nie rozcierać.

Odciśnij miejsce, na którym powstała plama z czerwonego wina czystym, zwilżonym wodą papierowym ręcznikiem. W razie konieczności powtórz drugi krok.

 

 Pigmenty zawarty w winie, Antocyjany, pochodzą ze skórki winogrona. To własnie one powodują plamy z czerwonego wina ponieważ, łączą się włóknami. Formuła proszku Vanish Gold Oxi Action jest stworzona tak, aby atakować antocyjany bezpośrednio.

 

Artykuły powiązane

Wszytskie mamy nieprzyjemne doświadczenia z plamami z czerwonego wina na ubraniach lub dywanie. Rozlane wino może popsuć Ci humor na imprezie lub oficjalny obiad. Uważamy, że rzadna z nas nie powinna się sprzejmować już nigdy więcej plamami z wina! Dzięki Vanish Gold Oxi Action możesz pozbyć się ich szybko i bez wysiłku.