Herbata na tkaniny kolorowe

Jak usunąć plamę?

Do białych tkanin użyj Płynu Vanish Gold Oxi Action do Białych Tkanin dla efektu wybielania. Do kolorowych tkanin użyj Płynu Vanish Gold Oxi Action.

Herbata na ubraniach - tkaniny kolorowe

 

Płyn Vanish Gold Oxi Action Gold

Pocieranie

 

Krok 1

Napełnij dozownik 20 ml płynu. Użyj spodniej strony miarki aby pokryć całą plamę.

Krok 2

Delikatnie pocieraj palmę używając dolnej części miarki.

Krok 3

Pozostaw płyn na plamie na max 10 min.

Krok 4

Umieść dozownik z 60 ml płynu w bębnie pralki i użyj detergentu jak zwykle.

Czy Twoja plama została wywabiona?

Kolejny sposób

Nie znalazłaś rozwiązania, którego szukałaś?

Jeśli nie masz odplamiacza Vanish dostępnego do ręki, nie martw się! Wciąż jesteśmy w stanie Ci pomóc i podać kilka przydatnych wskazówek na temat usuwania plam. Z Vanishem usuniesz nawet 7 dniowe zaschnięte plamy.

Nie pozwalaj plamię wyschnąć! Herbata będzie trudniejsza do usunięcia im dłużej pozostanie na tkaninie. Radzimy też nie trzeć poplamionej tkaniny, wetrzesz tylko plamę głębiej i rozetrzesz w koło, co będzie wyglądało jeszcze gorzej.

Weź czysty, wilgotny ręcznik papierowy lub ściereczkę i przykładaj do plamy z kawy lub herbaty do momentu aż usuniesz tak dużo jak tylko dasz radę.

Stosując Vanish działaj zgodnie ze sposobem użycia.

Powiązane artykuły

Plamy z herbaty potrafią zepsuć każdemu zasłużoną przerwę. Relaksujesz się gorącym napojem, a tu nagle masz wielka plamę na koszuli, dywanie lub kanapie. Chcemy abyś mogła cieszyć się czystymi ubraniami bez plam po herbacie, bez konieczności ich wyrzucania. Dzięki formule Vanish Gold Oxi Action możesz być pewna, że pozbedziesz się ich z łatwością.