Kosmetyki na dywany Sposób 1

Jak usunąć plamę?

Pianka do czyszczenia dywanów.

Kosmetyki na dywanie - Sposob 1

Pianka do dywanów Vanish

Pianka do dywanów Vanish

ŚRODEK DO CZYSZCZENIA MOCNO ZABRUDZONYCH DYWANÓW I WYKŁADZIN

Pianka do czyszczenia dywanów.

Metoda

Usuń pozostałe na dywanie kawałki czekolady. Wstrząśnij i spryskaj plamę z odległości ok. 15 cm. Od razu zetrzyj białą, chłonną ściereczką i powtórz wszytskie czynności w razie potrzeby. Bez względu na to czy plama jest tłusta czy nie, radzimy zająć się nią tak szybko jak to możliwe. Świeże zabrudzenia są znacznie łatwiejsze do usunięcia niż te zaschnięte. Weź czysty, wilgotny ręcznik papierowy lub ściereczkę i przykładaj do plamy z podkładu do momentu aż usuniesz tak dużo jak tylko dasz radę. Jeżeli masz możliwość kup Vanish i działaj zgodnie z instrukcjami podanymi na opakowaniu alby pozbyć się plamy zupełnie.

Nie znalazłaś rozwiązania, którego szukałaś?

Jeśli nie masz odplamiacza Vanish dostępnego do ręki, nie martw się! Wciąż jesteśmy w stanie Ci pomóc i podać kilka przydatnych wskazówek na temat usuwania plam. Z Vanishem usuniesz nawet 7 dniowe zaschnięte plamy. 

Bardzo często po usunięciu plamy z podkładu może się okazać, że mimo wszystko na tkaninie pozostał tusty ślad. Sprawdź czy plama została usunięta dokładnie ponieważ, po wyschnięciu materiału będzie trudniejsza do usunięcia.

Nietłuste plamy na przykład z pudru lub cieni do powiek możesz spróbac wytrzepać z takaniny, rób to ostrożnie żeby nie rozetrzeć plamy. 

Użyj czystej wody aby namoczyć plamę oraz odciskaj jej nadmiar z poplamionego miejsca czystą ściereczką lub serwetką. Jak naszybciej wypierz poplamione ubranie w pralce z 60ml płynu Vanish Gold Oxi Action.

Kosmetyki plamią mocno tkaniny ponieważ, zawierają dużo pigmentu np. różowy róż do pliczków, brązowy puder, grafitowy cień do powiek. Najtrudniejsze do usunięcia są jednak plamy z podkładu i pomadek w płynie ze względu na ich oleistą konsystencję.

Powiązane artykuły

Kosmetyki na dywanie lub tapicerce to popularne plamy w domu. Najważniejsze żeby zająć się nimi tak szybko jak to możliwe. Podane wskazówki pomogą Ci pozbyć się plam z dywanu i przywrócić jego dawny, świeży wygląd.