Sos pomidorowy na tkaniny kolorowe

Jak usunąć plamę?

Do kolorowych tkanin użyj proszku Vanish Gold Oxi Action

 

Sos pomidorowy na ubraniach - tkaniny kolorowe

 

Proszek Vanish Gold Oxi Action

Namaczanie

Krok 1:

Wymieszaj 1 miarkę proszku Vanish Gold Oxi Action w 4L ciepłej wody (max 40°).

Krok 2:

Namaczaj tkanianę: kolorową max 1godzinę, białą max 6 godzin.

Krok 3:

Upierz jak zwykle z detergentem i dodatkową miarką proszku Vanish Gold Oxi Action.

Ważne:

Zawsze postępuj zgodnie ze wskazówkami podanymi na opakowaniu Vanish. Nie stosuj na wełnie, jedwabiu i skórze. Nie stosuj na powlekanych elementach ubrań na przykład drewnie czy metalu.

Czy Twoja plama została wywabiona?

Kolejny sposób

Nie znalazłaś rozwiązania, którego szukałaś?

Jeśli nie masz odplamiacza Vanish dostępnego do ręki, nie martw się! Wciąż jesteśmy w stanie Ci pomóc i podać kilka przydatnych wskazówek na temat usuwania plam. Z Vanishem usuniesz nawet 7 dniowe zaschnięte plamy. 

Nasza rada? Spłucz plamę chłodną wodą jak tylko pojawi się na tkaninie, zapobiegnie to jej głębszemu wnikaniu w włókna. Im później się nia zajmiesz, tym trudniejsza może być do usunięcia.

 

Weź czysty, wilgotny ręcznik papierowy lub ściereczkę i przykładaj do plamy z sosu pomidorowego do momentu aż usuniesz tak dużo jak tylko dasz radę. Jeżeli masz możliwość, spłucz zabrudzoną powierzchnię zimną wodą.

Aby pozbyć się plamy, postępuj zgodnie ze sposobem użytkowania odplamiacza Vanish.

 

Powiązane artykuły

Włoskie jedzenie… spaghetti czy pulpeciki mięsne… i do tego biała koszulka. To klasyczna kombinacja prowadząca ostatecznie do katastrofy. Całe szczęście usuwanie plam z sosu pomidorowego nie musi być udręką dzięki proszkowi Vanish Gold Oxi Action. Biała koszulka znowu będzie jak nowa!