FAQ

Wybierz kategorię

1. W jaki sposób używać produktów Vanish?

Na każdym produkcie zamieszczono przejrzyste instrukcje. Opis stosowania znajduje się na stronach internetowych poświęconych produktowi oraz na opakowaniu.

2. Gdzie mogę kupić Vanish?

Całą gamę produktów Vanish można znaleźć w każdym supermarkecie. Możesz je również znaleźć i zamówić w sklepach internetowych naszych partnerów.

3. Czy mogę stosować Vanish do dywanów i tapicerki na wszystkich powierzchniach?

Produktów Vanish do dywanów i tapicerki nie należy stosować na aksamicie, welurze, brokacie i tkaninach przeznaczonych do prania na sucho. Zapraszamy do zapoznania się z treścią stron internetowych poświęconych tym produktom.

4. Czy mogę zastąpić swój detergent produktami Vanish?

Nie. Produkty Vanish opracowano w taki sposób, by móc używać ich razem ze środkami piorącymi, a nie zamiast nich.

5. Czy mogę użyć produktów Vanish, by usunąć plamy na jedwabiu i wełnie?

Płyny Vanish można stosować na jedwabiu i wełnie. Należy zawsze przestrzegać instrukcji prania na metce. W razie wątpliwości, zapraszamy do zapoznania się z treścią naszych stron internetowych poświęconych produktom Vanish.

6. Czy produkty Vanish nie odbarwią moich ubrań?

7. Czy mogę stosować wybielacz razem z produktami Vanish?

Nie zalecamy stosowania wybielacza razem z produktami Vanish. Jeżeli chcesz, by tkaniny zachowały śnieżnobiały kolor, zastosuj jeden z produktów z gamy Vanish Oxi Action Krystaliczna Biel.

8. Piorę dużo białych ubrań. Co zrobić, aby zapobiec ich szarzeniu?

Zalecamy stosowanie Vanish Oxi Action Krystaliczna Biel. Produkty z tej gamy zapobiegają szarzeniu białych tkanin i zapewniają im śnieżną biel przez długi czas.