Plama na dywanie dziś, to nie znaczy plama na dywanie jutro. Formuła Oxi Action ułatwia usuwanie psiego moczu, a nawet psich odchodów z dywanów! Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zastosuj środek, który nie tylko eliminuje przykry zapach moczu, ale również zapobiega znakowaniu terytorium przez Twojego pupila w przyszłości.

Zobacz, jak skutecznie usuwać uporczywe plamy pochodzenia zwierzęcego.

Usuwanie moczu z dywanu lub wykładziny

Twój czworonożny przyjaciel może być uroczy i puszysty, ale lekko jednak traci na swym uroku, gdy musisz usunąć jego mocz z dywanu lub wykładziny. Z pomocą sprayu czyszcącego Vanish Pet Expert Urine Destroyer zrobisz to szybko i skutecznie. Dodatkowo, nasza specjalna formuła zniechęci Twojego pupila do oznaczania tego samego miejsca i zabezpieczy dywan przed przyszłymi wypadkami!

Poniżej znajdziesz informacje, co zrobić, aby na dobre usunąć mocz z dywanu lub wykładziny:

Usuwanie moczu z dywanu lub wykładziny

Zalecane

Vanish pet expert spray do czyszczenia dywanow i tapicerek

Vanish pet expert spray do czyszczenia dywanow i tapicerek
Usuwaj zabrudzenia w pierwszym praniu, w tym plamy z moczu i kału

Instrukcje

  1. Usuń nadmiar brudu z dywanu lub wykładziny i otwórz dyszę.
  2. Spryskaj i pozostaw na 5 minut (maks.).
  3. Przetrzyj plamę i usuń nadmiar produktu za pomocą czystej szmatki.
  4. Ważne: Przed użyciem produktu zawsze należy zapoznać się z informacjami na etykiecie. Przed pełnym użyciem zawsze należy wykonać próbę na małej, niewidocznej powierzchni.

Usuwanie psich odchodów z dywanu lub wykładziny

Być może Twój szczeniak jest jeszcze w trakcie nauki upominania się o wyjście na zewnątrz, a może po prostu zdarzył mu się jednorazowy wypadek — tak czy inaczej, sprzątanie takiego bałaganu z pewnością nie jest miłe. Z pomocą Vanish jest za to bardzo proste! Wystarczy postępować zgodnie z powyższymi instrukcjami, aby ponownie uzyskać dywany wolne od plam.

Usuwanie psich odchodów z dywanu lub wykładziny

Usuwanie starych plam pochodzenia zwierzęcego z dywanu lub wykładziny

Czasami zauważamy małą wpadkę naszego zwierzaka dopiero po fakcie — do tego czasu problem jest już zaschnięty, utrwalony i może być trudny do usunięcia. Nie jest to jednak coś, z czym nie poradziłby sobie spray czyszczący Vanish Pet Expert Urine Destroyer. Wystarczy, że będziesz postępować zgodnie z powyższymi instrukcjami, a uzyskasz doskonałe rezultaty.

Porady

To Twój dywan i warto go bronić! Teraz możesz zapobiegać próbom oznaczenia go moczem przez Twojego psa, a tym samym plamom i przykremu zapachowi, dzięki Vanish.

Wskazówki ogólne

  • Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące stosowania podano na opakowaniu.
  • Trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych. Przechowywać produkt wyłącznie w oryginalnym pojemniku i zawsze zamykać.
  • Nie wystawiać produktu na bezpośrednie działanie słońca.
  • Przed użyciem sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia.
  • Aby uzyskać najlepszy efekt, konieczne może być powtórzenie niektórych czynności.