Nasze zwierzęta domowe przynoszą tyle samo radości i szczęścia, co plam i brudu. Deszczowy spacer po parku, żywiołowy szczeniak lub chory kot — to nieuniknione przyczyny bałaganu.

Z pomocą produktów Vanish nie musisz się już martwić, jak usunąć z tkanin wszelkie wypadki, plamy z błota, czy sierść swoich pupili.

Zastosuj Vanish Pet Expert spray do czyszczenia dywanów i tapicerek, który działa na plamy z moczu i kału, usuwając zabrudzenia spowodowane przez zwierzęta domowe.

Dowiedz się więcej o usuwaniu plam z pochodzenia zwierzęcego.

Usuwanie plam pochodzenia zwierzęcego z dywanu lub wykładziny

Nie ma powodów do zmartwień, jeśli twój pies, kot lub inny futrzany przyjaciel zostawia ślady na dywanie. Wystarczy zastosować nasz Vanish Pet Expert spray do czyszczenia dywanów i tapicerek, aby usunąć plamy i przykry zapach z dywanu lub wykładziny, wykonując te proste czynności:

Usuwanie plam pochodzenia zwierzęcego z dywanu lub wykładziny

Zalecane

Vanish Pet Expert spray do czyszczenia dywanów i tapicerek

Vanish Pet Expert spray do czyszczenia dywanów i tapicerek

Instrukcje

 1. Usuń nadmiar zabrudzeń i otwórz dyszę.
 2. Spryskaj plamę i pozostaw na maksymalnie 5 minut.
 3. Przetrzyj plamę i usuń nadmiar produktu za pomocą czystej szmatki.
 4. Dla najlepszych efektów spryskaj zabrudzenie natychmiast po jego powstaniu. Bezpieczny do stosowania na wełnianych dywanach. Wypróbuj produkt na niewidocznej części dywanu, aby sprawdzić trwałość koloru. Nie używaj w przypadku odbarwienia dywanu. Usuń nadmiar brudu i rozprowadź produkt na zabrudzonej powierzchni za pomocą czystej ścierki pochłaniającej wilgoć. NIE STOSUJ na materiałach z aksamitu, pokrytych brokatem ani nienadających się do czyszczenia na mokro. Nie czyść jedwabiu oraz orientalnych dywanach. W przypadku ciężkich zabrudzeń może zaistnieć potrzeba powtórnego użycia. Produkt nie stwarza nieuzasadnionego ryzyka negatywnego wpływu na zwierzęta domowe, jeśli jest używany zgodnie z instrukcjami na etykiecie.

Usuwanie błotnistych śladów łap z dywanu lub wykładziny

Gdyby spytać Twojego psa, to pewnie by powiedział, że zamiast dywanu chciałby mieć w salonie błotnistą kałużę. Na szczęście to nie on decyduje, chociaż pewnie i tak próbuje. Kiedyś po plamach na dywanie można było poznać, czy ktoś ma psa w domu, a wdeptane w dywan błotniste ślady uważano za przykrą konieczność. Teraz wszystko się zmienia. Aby usunąć błotniste plamy z dywanu lub wykładziny, należy najpierw je odkurzyć. Potem wystarczy użyć Vanisha i postępować tak, jak ze wszystkimi innymi plamami pochodzenia zwierzęcego. Do usuwania większych zabrudzeń i plam można użyć pianki do odkurzania dywanów i tapicerki Pet Expert.

Zalecane

Vanish pianka do odkurzania dywanów i tapicerki Pet Expert

Vanish pianka do odkurzania dywanów i tapicerki Pet Expert

Instrukcje

 1. Mocno wstrząśnij i rozpyl.
 2. Rozprowadź pianę za pomocą niefarbującej czystej szczotki lub czystej wilgotnej gąbki.
 3. Pozostaw na 2 godziny lub do wyschnięcia, a następnie odkurz.
 4. Ważne: Przed użyciem Vanish Oxi Action należy zawsze postępować zgodnie z instrukcją użycia na opakowaniu. Wypróbuj produkt na niewidocznej części dywanu, aby sprawdzić trwałość koloru.

Wskazówki ogólne

 • Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące stosowania podano na opakowaniu.
 • Trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych. Przechowywać produkt wyłącznie w oryginalnym pojemniku i zawsze zamykać.
 • Nie wystawiać produktu na bezpośrednie działanie słońca.
 • Przed użyciem sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia.
 • Aby uzyskać najlepszy efekt, konieczne może być powtórzenie niektórych czynności.