Usuwanie zapachów zwierząt domowych:

"Nauka higieny" - tak fachowo nazywa się czas, kiedy nawet najbardziej uroczym psiakom i kotom zdarzają się urynowe wypadki. Dopóki się nie nauczą, gdzie powinny załatwiać swoje potrzeby właścicielom pozostaje jedynie minimalizowanie skutków.

Na pewno pomoże Vanish. Skuteczna formuła dostępna w gamie produktów Oxi Action zwalcza brzydkie zapachy, jednocześnie usuwając plamy i chroniąc kolory przed zafarbowaniem. Wiedząc jak skutecznie działa Vanish łatwiej wybaczysz wszystkie przykre niespodzianki swojemu pupilowi. Kiedy już wiesz, jak pozbyć się zapachu moczu psa lub kota, możesz skupić się na przytulaniu swych ulubieńców.

Usuwanie zapachu moczu psa lub kota w 3 prostych krokach

Bez względu na to, czy szukasz sposobu na usunięcie zapachu psiego moczu z tkanin, czy chcesz wiedzieć, jak usunąć zapach kociego moczu z ubrań, metoda jest taka sama. Zastosuj różowy żel Vanish Oxi Action w przypadku kolorowych tkanin lub żel Vanish Oxi Action do białych tkanin.Wielofunkcyjny odplamiacz Vanish usuwa plamy i zwalcza brzydkie zapachy jednocześnie chroniąc kolory przed zafarbowaniem — nawet w temperaturze 30°C.

Nasz poradnik kompleksowo wyjaśnia metody usuwania przykrego zapachu kociego i psiego moczu z tkanin i przywrócenia im przyjemnego zapachu. Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami:

Usuwanie zapachu moczu psa lub kota w 3 prostych krokach

Zalecane

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do kolorów

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do kolorów

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do białego

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do białego

Instrukcje

 1. Wylej 2 ml żelu Vanish na plamę i potrzyj używając nakrętki od butelki.
 2. Pozostaw produkt na tkaninie max. 10 minut.
 3. Wypłucz porządnie lub pierz jak zwykle. Uzupełnij korek zgodnie z instrukcją prania.

Porady

 • Działaj szybko. To pierwszy i najważniejszy krok. Im szybciej się za to zabierzesz, tym większa szansa, że skutecznie pozbędziesz się zapachu kota lub psa.
 • Spłucz i wytrzyj do sucha. Najpierw należy spłukać zabrudzoną powierzchnię zimną, czystą wodą. Następnie wytrzyj miejsce do sucha (nie pocieraj) ręcznikiem papierowym – pocieranie może spowodować wniknięcie zapachu głębiej w materiał.
 • Użyj Vanisha. Jeśli od razu wrzucisz do pralki brzydko pachnące ubrania, ryzykujesz, że zapach się rozprzestrzeni, a może nawet przeniesie na wszystkie inne ubrania w pralce. Aby tego uniknąć, wetrzyj w plamę żel Oxi Action (patrz kroki 1 i 2 w instrukcjach powyżej), aby w jak największym stopniu usunąć zapach moczu psa lub kota.
 • Wypierz w niskiej temperaturze. Kiedy włożysz ubrania do pralki, włącz cykl prania w chłodnej/letniej wodzie, np. w 30°C, ponieważ gorąca woda może utrwalić przykry zapach.
 • Susz na powietrzu. Nie susz w suszarce bębnowej, ponieważ ciepło może utrwalić nieprzyjemny zapach.

Wskazówki ogólne

 • Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące stosowania podano na opakowaniu.
 • Trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych. Przechowywać produkt wyłącznie w oryginalnym pojemniku i zawsze zamykać.
 • Nie wystawiać produktu na bezpośrednie działanie słońca.
 • Przed użyciem sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia.
 • Aby uzyskać najlepszy efekt, konieczne może być powtórzenie niektórych czynności.