Usuwanie zapachu potu:

Wszyscy są pocą i nikt nie wymyślił jeszcze ubrań - ani białych, ani kolorowych - odpornych na pot. Nieprzyjemny zapach to po prostu nieunikniona tego konsekwencja. Ważne, aby nie trwał za długo. Vanish Oxi Action łatwo i szybko usuwa zapachu i plamy potu z ubrań i zachowuje intensywność kolorów. Wystarczy przeprać ubranie, namoczyć je w wodzie z Vanishem albo wyprać z dodatkiem Vanish Oxi Action.

Więcej informacji o usuwaniu przykrych zapachów z odzieży znajdziesz poniżej.

Usuwanie przykrego zapachu ciała z ubrań

Pot jest człowiekowi niezbędny, bo pomaga regulować temperaturę ciała. Niestety przy okazji wnika w głąb ubrań zostawiając plamy i roztaczając charakterystyczny, nieprzyjemny zapach, którego nikt chyba nie lubi. Na szczęście i plamy i zapach można usunąć łatwo i szybko. Użyj proszku Vanish Oxi Action lub żelu Vanish Oxi Action, by usunąć plamy i zwalczyć brzydkie zapachy. Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami:

Usuwanie przykrego zapachu ciała z ubrań

Zalecane

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do kolorów

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do kolorów

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do białego

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do białego

Instrukcje

  1. Wylej 2 ml żelu Vanish na plamę i potrzyj używając nakrętki od butelki.
  2. Pozostaw produkt na tkaninie max. 10 minut.
  3. Wypłucz porządnie lub pierz jak zwykle. Uzupełnij korek zgodnie z instrukcją prania.

Porady

Trzymaj się zasad — chcąc usunąć zapach potu z ubrań, nie zapomnij oddzielić kolorowych i białych ubrań przed praniem i zastosuj odpowiedni produkt Vanish.

Zainwestuj w dobry dezodorant — codzienne stosowanie dezodorantu tworzy warstwę chroniącą odzież przed nieprzyjemnymi zapachami i pozwala czuć się świeżo przez cały dzień.

Trzymaj się zasad

Wskazówki ogólne

  • Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące stosowania podano na opakowaniu.
  • Trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych. Przechowywać produkt wyłącznie w oryginalnym pojemniku i zawsze zamykać.
  • Nie wystawiać produktu na bezpośrednie działanie słońca.
  • Przed użyciem sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia.
  • Aby uzyskać najlepszy efekt, konieczne może być powtórzenie niektórych czynności.