Znasz to uczucie, gdy wybierasz kreację na nowy dzień i nagle na swej ulubionej bluzce dostrzegasz kilka irytujących białych śladów po dezodorancie? Te plamy po dezodorancie mogą zepsuć poranek. Możesz jednak dowiedzieć się, jak z niewielką pomocą produktów Vanish łatwo usunąć uporczywe plamy po dezodorancie (nie psując całego dnia... ani koszuli!).

Jeśli masz wystarczająco dużo czasu, zadbaj o swoje ubranie - potrzyj zabrudzenie żelem Vanish Oxi Action. Usuwa plamy,chroni kolory przed zafarbowaniem i zwalcza brzydkie zapachy już po jednym praniu. Następnie wypierz ubranie w zwykłym detergencie z dodatkową miarką Vanisha, aby w pełni wykorzystać jego działanie. Przeczytaj szczegółowe instrukcje, aby uzyskać najlepsze rezultaty usuwania plam z dezodorantu.

Usuwanie plam z dezodorantu z bawełnianych ubrań

Konsekwencje nieużywania dezodorantu mogą być bardzo przykre. Ale konsekwencje jego używania też bywają niewesołe - białe plamy na ubraniach są często powodowane przez składniki dezodorantu. Te białe albo kredowe plamy są prawdziwym utrapieniem dla kolorowych bawełnianych koszulek. Można sobie jednak z nimi poradzić! Wystarczy kilka prostych kroków z żelem Vanish Oxi Action aby przywrócić blask ulubionym elementom garderoby:

Usuwanie plam z dezodorantu z bawełnianych ubrań

Zalecane

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do kolorów

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do kolorów

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do białego

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do białego

Instrukcje

  1. Wylej 2 ml żelu Vanish na plamę i potrzyj używając nakrętki od butelki.
  2. Pozostaw produkt na tkaninie max. 10 minut.
  3. Wypłucz porządnie lub pierz jak zwykle. Uzupełnij korek zgodnie z instrukcją prania.
  4. Ważne: Przed użyciem Vanish Oxi Action należy zawsze postępować zgodnie z instrukcją użycia na opakowaniu i przestrzegać zaleceń producentów odzieży dotyczących prania.

Usuwanie plam z dezodorantu na jedwabnej odzieży

Dezodorant nie odróżnia tkanin i zostawia takie same plamy na bawełnie co na jedwabiu. Aby usunąć plamy z dezodorantu z delikatnych materiałów zastosuj tę samą procedurę, co w przypadku bawełny. Żel Vanish Oxi Action można stosować wszechstronnie - zarówno do zwykłych tkanin, jak i do wełny albo materiałów delikatnych. Możesz go używać do bawełnianych koszulek, jedwabnych bluzek i ulubionych swetrów. Formuła Oxi Action jest delikatna dla tkanin, ale stanowcza dla plam i gwarantuje najwyższą dbałość o Twoje ubrania. Niezależnie od tego, czy Twoje jedwabne tkaniny są w żywych kolorach, czy czarno-białe, nasza formuła jest bezpieczna dla kolorów i usuwa plamy po dezodorancie nawet podczas prania w niskiej temperaturze.

Usuwanie plam z dezodorantu na jedwabnej odzieży

Wskazówki ogólne

  • Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące stosowania podano na opakowaniu.
  • Trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych. Przechowywać produkt wyłącznie w oryginalnym pojemniku i zawsze zamykać.
  • Nie wystawiać produktu na bezpośrednie działanie słońca.
  • Przed użyciem sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia.
  • Aby uzyskać najlepszy efekt, konieczne może być powtórzenie niektórych czynności.