Usuwanie plam z bawełny i wełny:

Plamy są różne, ale te na wełnianych lub bawełnianych ubraniach są szczególnie paskudne. Na szczęście nie są wieczne — dzięki formule Vanish Oxi Action łatwo i szybko odświeżysz swoje bawełniane i wełniane rzeczy.

Formuła zawarta w żelu jest bezpieczna dla delikatnych tkanin, w tym dla wełny. Skutecznie usuwa plamy, chroni kolory przed zafarbowaniem i zwalcza brzydkie zapachy już po jednym praniu.

W celu uzyskania optymalnych rezultatów należy wetrzeć żel Vanish Oxi Action w zabrudzone ubranie. Następnie można wrzucić odzież do prania ze zwykłym detergentem i dodatkową miarką Vanisha. Kluczem do usunięcia każdej plamy jest zajęcie się nią jak najszybciej, aby nie utrwaliła się na odzieży.
Poniżej znajdziesz więcej wskazówek dotyczących usuwania uporczywych plam z bawełny i wełny.

Usuwanie plam z wełny

Plama na ubraniach nigdy nie są mile widziane, ale szczególnie przykre jest odnalezienie ich na delikatnych materiałach, takich jak jedwab albo wełna. Na szczęście przykrość ta jest krótkotrwała - z żelem Vanish Oxi Action usuniesz plamy z wełnianego swetra albo jedwabnej koszuli.

Usuwanie plam z wełny

Zalecane

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do kolorów

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do kolorów

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do białego

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do białego

Instrukcje

  1. Wylej 2 ml żelu Vanish na plamę i potrzyj używając nakrętki od butelki.
  2. Pozostaw produkt na tkaninie max. 10 minut.
  3. Wypłucz porządnie lub pierz jak zwykle. Uzupełnij korek zgodnie z instrukcją prania.
  4. Ważne: Przed użyciem Vanish Oxi Action należy zawsze postępować zgodnie z instrukcją użycia na opakowaniu i przestrzegać zaleceń producentów odzieży dotyczących prania.

Usuwanie plam z bawełny

Bawełna jest jednym z najbardziej popularnych materiałów odzieżowych — nie bez powodu. Jest miękka, trwała i naturalna oraz łatwa do czyszczenia.

W przypadku większości plam na bawełnie możesz zastosować się do naszych ogólnych wskazówek dotyczących usuwania plam: zwilż zabrudzone miejsce zimną wodą, potrzyj je wielofumkcyjnym odplamiaczem do tkanin w żelu Vanish i pozostaw na maksymalnie 10 minut. Potem wystarczy wyprać ubranie jak zwykle, używając zwykłego detergentu z dodatkiem 50 ml żelu Vanish Oxi Action.

Usuwanie plam z bawełny

Wskazówki ogólne

  • Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące stosowania podano na opakowaniu.
  • Trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych. Przechowywać produkt wyłącznie w oryginalnym pojemniku i zawsze zamykać.
  • Nie wystawiać produktu na bezpośrednie działanie słońca.
  • Przed użyciem sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia.
  • Aby uzyskać najlepszy efekt, konieczne może być powtórzenie niektórych czynności.