Vanish Oxi Action, dostępny w wygodnym formacie proszku, żelu oraz płynu, to wielofunkcyjny odplamiacz do kolorowych ubrań, z którym skutecznie pozbędziesz się tłustych plam z Twojej odzieży. Aktywny tlen (oxi) zawarty w formule Vanisha, wnika głęboko w tkaninę siłą tysięcy bąbelków i rozbija molekuły plamy. Efekt po praniu – zero plam! Co więcej, Vanish jest bezpieczny dla koloru, ponieważ nie zawiera chloru. Z Vanishem ubrania żyją dłużej, gdyż zarówno proszek, jak i żel skutecznie usuwają plamy w niskiej temperaturze (już w 20°C), dzięki czemu ubrania tak szybko nie blakną i zachowują swój oryginalny kolor na dłużej. Dowiedz się, jak stosować produkty Vanish Oxi Action, aby pozbyć się uporczywych tłustych plam z Twoich ubrań.

JAK USUNĄĆ PLAMY Z TŁUSZCZU NA UBRANIU?

Olej z patelni prysnął Ci na koszulę? A może tłusty sos boloński spadł na spodnie? Tłuste plamy nie muszą być trudne do wywabienia. Wystarczą odpowiednie produkty! Vanish to łatwy i szybki sposób na pozbycie się trudnych plam z każdego rodzaju odzieży. Proszek skutecznie usuwa tłuste zanieczyszczenia z kolorowych materiałów noszonych na co dzień, takich jak: poliester, bawełna, dżins. Z kolei żel Vanish Oxi Action to najlepszy wybór do prania odzieży delikatnej, np. wełny, jedwabiu. Wystarczy dodać Vanish do prania razem ze środkiem piorącym, a w przypadku trudnych plam – użyć go bezpośrednio na zabrudzone miejsce.

Zalecane

PROSZEK VANISH OXI ACTION WIELOFUNKCYJNY ODPLAMIACZ DO KOLORÓW

PROSZEK VANISH OXI ACTION WIELOFUNKCYJNY ODPLAMIACZ DO KOLORÓW

DODAJ DO PRANIA

 1. Dodaj 1 miarkę (trudne i zaschnięte plamy) lub 1/2 miarki (zwykłe plamy) Vanisha do głównej komory szuflady pralki razem ze środkiem do prania.
 2. Upierz jak zwykle.

W przypadku wyjątkowo trudnych plam:

ZAPIERZ PRZED PRANIEM

 1. Dobrze wymieszaj 1/4 miarki proszku z 3/4 miarki wody.
 2. Nałóż mieszankę na całą powierzchnię plamy.
 3. Użyj dolnej części miarki do rozprowadzenia mieszanki po powierzchni plamy. Pozostaw na materiale maksymalnie do 5 minut.
 4. Upierz jak zwykle.

NAMOCZ UBRANIE

 1. Dodaj jedną miarkę do 4l wody.
 2. Pozostaw ubrania w wodzie na max. 1h.
 3. Potrzyj plamę przed wypłukaniem.
 4. Upierz jak zwykle.

W razie wątpliwości przed zastosowaniem przetestuj na małej, niewidocznej powierzchni. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi z tyłu opakowania.

Zalecane

Pianka Vanish do prania dywanów i tapicerek

ŻEL VANISH OXI ACTION DO KOLOROWYCH TKANIN

DODAJ DO PRANIA

 1. Dodaj do głównej komory szuflady pralki razem ze zwykłym środkiem do prania. Na trudne i zaschnięte plamy użyj 100ml. W innych przypadkach użyj 50ml. 1 korek = 60ml

W przypadku wyjątkowo trudnych plam:

ZAPIERZ PRZED PRANIEM

 1. Wylej 2 ml żelu Vanish na plamę i potrzyj, używając nakrętki od butelki.
 2. Pozostaw produkt na tkaninie max. 10 minut.
 3. Wypłucz porządnie lub pierz jak zwykle. Uzupełnij korek zgodnie z instrukcją prania.

NAMOCZ UBRANIE

 1. Dodaj jedną miarkę do 4l wody.
 2. Pozostaw ubrania w wodzie na max. 1h.
 3. Potrzyj plamę przed wypłukaniem.
 4. Upierz jak zwykle.

Przed użyciem Vanish Oxi Action zawsze postępuj zgodnie z instrukcją użycia na opakowaniu i przestrzegaj zaleceń producentów odzieży dotyczących prania.

SKUTECZNE USUWANIE TŁUSTYCH PLAM I PIELĘGNACJA UBRAŃ

Proszek i żel Vanish Oxi Action to produkty, które nie tylko skutecznie usuwają trudne plamy, ale też chronią kolory ubrań. Dodając Vanisha do prania, dbasz o to, by Twoje ubrania wyglądały jak nowe na dłużej. Wysoka skuteczność usuwania plam nawet w niskiej temperaturze sprawia, że ubrania mniej niszczą się podczas prania, a ich kolor nie blaknie. Co więcej,  dodatkowe składniki zawarte w formułach Vanisha chronią ubrania przed farbowaniem. Stosując produkty Vanish Oxi Action, nosisz ulubione ubrania dłużej, tym samym wspierasz ekologię. Dbając o swoją odzież, dbasz o planetę!