Usuwanie nieprzyjemnych zapachów z dywanów:

Dywany i wykładziny są po to, aby po nich chodzić. A gdy się po nich chodzi - to zupełnie natutralne, że się brudzą. Porowate włókna dywanu lub wykładziny ułatwiają gromadzenie się zabrudzeń i codziennie zbierają w sobie pamiątki po domowych aktywnościach. Jeśli pozostawić je same sobie - z czasem zaczną brzydko pachnieć. Aby tak się nie stało - użyj Vanisha, który pomoże neutralizować brzydkie zapachy z dywanów.

Wystarczy nałożyć spray Vanish Oxi Action do dywanów i tapicerki na konkretne miejsca, w których pojawiły się brzydkie zapachy lub plamy. Nasza formuła neutralizuje zapachy i usuwa plamy już po jednym użyciu!

Zobacz jak pozbyć się przykrych zapachów z dywanu lub wykładziny.

Usuwanie zaschniętego moczu kota z dywanu lub wykładziny

Twoi koci przyjaciele przynoszą wiele radości i rozrywki, ale sprzątanie po nich, gdy nie zdążyli załatwić swoich potrzeb w kuwecie nie jest już takie przyjemne. Spray Vanish Pet Expert do czyszczenia dywanów i tapicerek pozwala łatwo usnąć koci mocz z dywanów i wykładzin, a nawet zniechęca zwierzęta do ponownego oznaczania swojego terytorium! Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami:

Usuwanie zaschniętego moczu kota z dywanu lub wykładziny

Zalecane

Vanish Pet Expert spray do czyszczenia dywanów i tapicerek

Vanish Pet Expert spray do czyszczenia dywanów i tapicerek

Instrukcje

 1. Usuń nadmiar zabrudzeń i otwórz dyszę.
 2. Spryskaj plamę i pozostaw na maksymalnie 5 minut.
 3. Przetrzyj plamę i usuń nadmiar produktu za pomocą czystej szmatki.
 4. Ważne: W razie wątpliwości przed zastosowaniem przetestuj na małej, niewidocznej powierzchni. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi z tyłu opakowania.

Usuwanie zaschniętego psiego moczu z dywanu lub wykładziny

Twój piesek z pewnością jest uroczy, ale usuwanie psiego moczu z dywanu lub wykładziny nie należy do przyjemności. Nie martw się — możesz wykonać te same czynności, aby pozbyć się przykrego zapachu psiego moczu z dywanu lub wykładziny.

Jeśli zauważysz, że Twoje zwierzęta brudzą dywany lub chodzą po nich zabłoconymi łapami, w naszym artykule na temat skutecznego usuwania plam pochodzenia zwierzęcego dowiesz się więcej o usuwaniu zabrudzeń za pomocą produktów Vanish.

Usuwanie zaschniętego psiego moczu z dywanu lub wykładziny

Usuwanie zapachu wilgoci z dywanu lub wykładziny

Dywan pachnący wilgocią wydziela brzydkie zapachy, które mogą być trudne do usunięcia, jeśli nie zajmiesz się nimi szybko. Użyj proszku Vanish do dużych powierzchni dywanów, aby zneutralizować przykry zapach i uzyskać głębokie czyszczenie dywanu na dużej powierzchni. W rzeczywistości nasz proszek Vanish Gold może usunąć 5 razy więcej brudu niż samo odkurzanie!

Zalecane

Vanish Proszek do dużych powierzchni dywanów

Vanish Proszek do dużych powierzchni dywanów

Instrukcje

 1. Odkurz dywan.
 2. Obróć torebkę do góry dnem i oderwij obie folie na spodzie opakowania. Trzymaj opakowanie za uchwyt i potrząsaj, aby rozsypać proszek równomiernie na dywanie.
 3. Nałóż proszek za pomocą pędzelka i pozostaw do całkowitego wyschnięcia (ok. 20 min).
 4. Dokładnie odkurz wyschnięty proszek. Po użyciu ponownie zamknij torebkę za pomocą taśmy samoprzylepnej.

Wskazówki ogólne

 • Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące stosowania podano na opakowaniu.
 • Trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych. Przechowywać produkt wyłącznie w oryginalnym pojemniku i zawsze zamykać.
 • Nie wystawiać produktu na bezpośrednie działanie słońca.
 • Przed użyciem sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia.
 • Aby uzyskać najlepszy efekt, konieczne może być powtórzenie niektórych czynności.