Pielęgnacja dywanów:

Świeżo położone dywany nie tylko wyglądają niesamowicie, ale są również fantastyczne w dotyku. Od pierwszego dnia chcesz zrobić wszystko, aby zawsze wyglądały jak nowe, jednak regularne czyszczenie może być trudne, jeśli nie wiemy, co członkowie rodziny przenoszą na podeszwach. Dlatego o nowy dywan należy dbać od samego początku.

Spray do punktowego czyszczenia dywanów i tapicerki Vanish Gold Oxi Action ułatwia pielęgnację nowych dywanów. Przeczytaj, jak prawidłowo dbać o dywany, aby dłużej wyglądały jak nowe!

Pielęgnacja dywanów

Utrzymanie dywanów w doskonałym stanie nie musi być trudnym wyzwaniem. Regularnie stosując spray Vanish Oxi Action do dywanów i tapicerki usuniesz uporczywe plamy i zneutralizujesz pojawiające się zapachy. Oto instrukcja:

Pielęgnacja dywanów

Zalecane

Vanish Oxi Action Spray do dywanów i tapicerki

Vanish Oxi Action Spray do dywanów i tapicerki

Instrukcje

  1. Usuń nadmiar zabrudzeń i otwórz dyszę.
  2. Spryskaj plamę i pozostaw maksymalnie na 5 minut.
  3. Przetrzyj plamę i usuń nadmiar produktu za pomocą czystej szmatki.
  4. Ważne: Dla najlepszych efektów spryskaj zabrudzenie natychmiast po jego powstaniu. Bezpieczny do stosowania na wełnianych dywanach. Nie używaj w przypadku odbarwienia dywanu. Usuń nadmiar brudu i rozprowadź produkt na zabrudzonej powierzchni za pomocą czystej ścierki pochłaniającej wilgoć. NIE STOSUJ na materiałach z aksamitu, pokrytych brokatem ani nienadających się do czyszczenia na mokro. Nie czyść jedwabiu oraz orientalnych dywanach. W przypadku ciężkich zabrudzeń może zaistnieć potrzeba powtórnego użycia. Produkt nie stwarza nieuzasadnionego ryzyka negatywnego wpływu na zwierzęta domowe, jeśli jest używany zgodnie z instrukcjami na etykiecie.

Porady

Często odkurzaj — aby zapobiec osadzaniu się brudu i kurzu we włóknach dywanu, należy go regularnie odkurzać, dzięki czemu dywan nie będzie wyglądał na brudny i zdeptany.

Szybko zajmuj się plamami — kiedy pojawiają się plamy, zajmuj się nimi jak najszybciej. Będą wtedy łatwiejsze do usunięcia i nie dasz im czasu, aby utrwaliły się na dywanie.

Zdejmuj buty przy drzwiach — sposobem na ograniczenie kontaktu brudu z dywanem jest zdejmowanie butów przy drzwiach. Możesz również zainwestować w odpowiednią wycieraczkę, aby jak najwięcej brudu usunąć przed wejściem do domu.

Wskazówki ogólne

  • Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące stosowania podano na opakowaniu.
  • Trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych. Przechowywać produkt wyłącznie w oryginalnym pojemniku i zawsze zamykać.
  • Nie wystawiać produktu na bezpośrednie działanie słońca.
  • Przed użyciem sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia.
  • Aby uzyskać najlepszy efekt, konieczne może być powtórzenie niektórych czynności.