Każdy się poci, a pot jest niezbędny w codziennym życiu, bo pozwala organizmowi regulować temperaturę. Znacznie bardziej zbędne są za to nieestetyczne ślady, które pot zostawia na koszulach i koszulkach, zwłaszcza gdy mamy do czynienia ze starymi plamami z potu.

Z czasem każda z nich żółknie, ciemnieje i odbarwia się. W Vanish znamy sposoby usuwania plam z potu - nasza formuła Oxi Action błyskawicznie przywracania ubraniom dawną świetność.

Plamy z potu bywają uporczywe, ale dla Vanish nie jest to problem — wystarczy namoczyć, potrzeć lub wyprać ubranie z żelem Vanish Oxi Action.

Zobacz jak najlepiej usunąć plamy z potu.

Usuwanie plam z potu z bawełny

Bawełna jest jednym z najbardziej popularnych materiałów odzieżowych. Jest miękka, trwała i łatwo przepuszcza powietrze. Nic więc dziwnego, że na bawełnianych rzeczach często pojawiają się plamy z potu. Vanish ułatwia usuwanie plam z potu z bawełny i innych nadających się do prania kolorowych ubrań. Wystarczy jak najszybciej potrzeć plamę odplamiaczem i wykonać opisane niżej działania z pomocą żelu Vanish Oxi Action:

Usuwanie plam z potu z bawełny

Zalecane

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do kolorów

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do kolorów

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do białego

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do białego

Instrukcje

  1. Wylej 2 ml żelu Vanish na plamę i potrzyj używając nakrętki od butelki.
  2. Pozostaw produkt na tkaninie max. 10 minut.
  3. Wypłucz porządnie lub pierz jak zwykle. Uzupełnij korek zgodnie z instrukcją prania.

Usuwanie plam z potu z jedwabiu

Jedwab to materiał, który ze względu na swój wygląd i niezwykłą fakturę jest bardzo wymagający w utrzymaniu. To nie powinno jednak powstrzymywać Cię przed czerpaniem przyjemności z jego noszenia. Korzystając z Vanish możesz usunąć plamy potu z jedwabiu i innych delikatnych tkanin, a nasza skuteczna formuła Oxi Action oznacza, że możesz prać jedwab, wełnę i len jak każdą inną zwykłą tkaninę. Wystarczy użyć naszego żelu Vanish Oxi Action i postępować zgodnie z powyższymi instrukcjami, aby uzyskać doskonałe rezultaty.

Usuwanie plam z potu z jedwabiu

Ważne: Przed użyciem Vanish Oxi Action należy zawsze postępować zgodnie z instrukcją użycia na opakowaniu i przestrzegać zaleceń producentów odzieży dotyczących prania.

Wskazówki ogólne

  • Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące stosowania podano na opakowaniu.
  • Trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych. Przechowywać produkt wyłącznie w oryginalnym pojemniku i zawsze zamykać.
  • Nie wystawiać produktu na bezpośrednie działanie słońca.
  • Przed użyciem sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia.
  • Aby uzyskać najlepszy efekt, konieczne może być powtórzenie niektórych czynności.