Każdą plamę najlepiej usunąć szybko. Ale nieraz po prostu się nie da tego zrobić.

Nieraz wydaje się, że plamy pojawiają się znikąd - nie masz pojęcia skąd i kiedy mogły się pojawić na Twoich ubraniach. Takie utrwalone plamy wydają się niemożliwe do usunięcia, ale tylko takie się wydają. Jest spora szansa, że usuniesz je za pomocą produktów Vanish. Formuła Oxi Action dostępna w naszej różowej gamie produktów została opracowana tak, aby usuwać plamy, a ponadto chronić kolory przed zafarbowaniem i zwalczać brzydkie zapachy! Głębokie działanie higieniczne produktów Vanish dokładnie oczyszcza ubrania w każdym praniu, zapewniając ich świeżość. Vanish ułatwia usuwanie plam w trzech prostych krokach: potrzyj, namocz i wypierz.

Przeczytaj więcej informacji o tym, jak uzyskać najlepsze rezultaty podczas usuwania starych plam za pomocą produktów Vanish.

Czy Vanish może usunąć stare plamy?

Tak! Vanish usuwa zarówno stare, jak i nowe plamy. Nasza formuła Oxi Action zwalcza również brzydkie zapachy i jednocześnie chroni kolory przed zafarbowaniem. Sposób postępowania z plamami zależy od tego, przez jaki czas plama utrzymuje się na tkaninie i jak mocno jest utrwalona. Co do zasady, plama utrzymująca się od dłuższego czasu wymaga potarcia preparatem i namoczenia. Przejrzyj naszą stronę internetową, aby zobaczyć sposoby postępowania z różnymi plamami na wielu materiałach, w tym szczegółowe instrukcje ich usuwania.

Czy Vanish może usunąć stare plamy?

Usuwanie plam z ubrań po suszeniu

Jeden z największych dylematów związanym z usuwaniem plam na ubraniach dotyczy wypranych ubrań, które zostały wysuszone w suszarce bębnowej. To dlatego, że wysoka temperatura suszenia ubrań może utrwalać plamy, które stają się jeszcze bardziej uporczywe i trudne do usunięcia.

Aby je usunąć, użyj proszku Vanish Oxi Action lub żelu Vanish Oxi Action i wykonaj te proste czynności:

Usuwanie plam z ubrań po suszeniu

Zalecane

Proszek Vanish Oxi Action wielofunkcyjny odplamiacz do kolorów

Proszek Vanish Oxi Action wielofunkcyjny odplamiacz do kolorów

Instrukcje

  1. Zalej 10 g proszku wodą aż do wypełnienia miarki, po czym mieszaj przez 30 sek., temperatura wody max. 40°C.
  2. Nałóż mieszaninę na plamę na max. 5 min.
  3. W razie potrzeby potrzyj plamę. Tkaninę wypierz jak zwykle.
  4. Ważne: Przed użyciem Vanish Oxi Action należy zawsze postępować zgodnie z instrukcją użycia na opakowaniu i przestrzegać zaleceń producentów odzieży dotyczących prania.

Usuwanie plam po praniu ubrań

W większości przypadków staramy się prać poplamione ubrania w pralce z pomocą zwykłego detergentu w nadziei, że to wystarczy. Ale często to za mało — zwłaszcza w przypadku trudniejszych do usunięcia lub bardzo starych plam. Nie martw się — Vanish może skutecznie i błyskawicznie zająć się tymi plamami. Wystarczy wykonać podane powyżej instrukcje.

Usuwanie plam po praniu ubrań

Porady

Jeśli masz do czynienia ze starymi plamami na białych ubraniach, pamiętaj, aby użyć proszku Vanish Oxi Action do białych tkanin!

Wskazówki ogólne

  • Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące stosowania podano na opakowaniu.
  • Trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych. Przechowywać produkt wyłącznie w oryginalnym pojemniku i zawsze zamykać.
  • Nie wystawiać produktu na bezpośrednie działanie słońca.
  • Przed użyciem sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia.
  • Aby uzyskać najlepszy efekt, konieczne może być powtórzenie niektórych czynności.