Czekolada, olej, sok owocowy, wino, makijaż czy farba do włosów - każdy ma swoją listę pechowych rzeczy, które najczęściej plamią jego ubrania. List jest wiele, ale formuła do usuwania plam może być jedna - Oxi Action. Skorzystaj z wielofunkcyjnych odplamiaczy do tkanin Vanish i z łatwością usuwaj "ulubione" plamy z tkanin.

Zastosuj proszek Vanish Oxi Action lub żel Vanish Oxi Action do kolorowych tkanin i proszek Vanish Oxi Action do tkanin białych. Formuła Vanish Oxi Action skutecznie usuwa plamy — nawet te, które są szczególnie silnie utrwalone lub zwykle trudne do usunięcia. Oprócz tego,chroni kolory przed zafarbowaniem i zwalcza brzydkie zapachy!

W zależności od tkaniny uporczywe plamy można potrzeć, namoczyć lub wyprać, aby wszystkie ulubione tkaniny wyglądały jak nowe.

Poniżej znajdziesz więcej informacji o usuwaniu plam z tkanin.

Usuwanie plam z tkanin z pomocą Vanish

Odplamiacze do tkanin Vanish są przeznaczone do codziennego użytku, a także do uporczywych plam, jednak kluczowe znaczenie ma również wiedza o tym, jak prawidłowo usuwać plamy. Istnieją trzy sposoby stosowania Vanish do usuwania plam.

Usuwanie plam z tkanin z pomocą Vanish

Zalecane

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do kolorów

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do kolorów

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do białego

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do białego

Instrukcje

  1. Wylej 2 ml żelu Vanish na plamę i potrzyj używając nakrętki od butelki.
  2. Pozostaw produkt na tkaninie max. 10 minut.
  3. Wypłucz porządnie lub pierz jak zwykle. Uzupełnij korek zgodnie z instrukcją prania.
  4. Ważne: Przed użyciem Vanish Oxi Action należy zawsze postępować zgodnie z instrukcją użycia na opakowaniu i przestrzegać zaleceń producentów odzieży dotyczących prania.

Sposoby stosowania wielofunkcyjnego odplamiacza Vanish Oxi Action do tkanin

Jeśli zamierzasz użyć odplamiacza do tkanin Vanish Oxi Action, postępuj zgodnie z powyższymi instrukcjami, aby osiągnąć optymalne rezultaty. Przed użyciem Vanish Oxi Action należy zawsze postępować zgodnie z instrukcją użycia na opakowaniu.

Sposoby stosowania wielofunkcyjnego odplamiacza Vanish Oxi Action do tkanin

Wskazówki ogólne

  • Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące stosowania podano na opakowaniu.
  • Trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych. Przechowywać produkt wyłącznie w oryginalnym pojemniku i zawsze zamykać.
  • Nie wystawiać produktu na bezpośrednie działanie słońca.
  • Przed użyciem sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia.
  • Aby uzyskać najlepszy efekt, konieczne może być powtórzenie niektórych czynności.