Gdy farbujesz włosy, to nie chcesz farbować swoich ubrań. Bez względu na to, czy nakładasz farbę w domu, czy farbujesz włosy w salonie fryzjerskim może się to wiązać się z przykrymi plamami. 

Nie ma jednak powodów do paniki — Vanish może błyskawicznie usunąć plamy z farby do włosów. Formuła Oxi Action nie tylko poradzi sobie z plamami, ale także zwalczy brzydkie zapachy i ochroni kolory przed zafarbowaniem. Głębokie działanie higieniczne zapewnia dokładne czyszczenie ubrań w każdym praniu, zachowując pełny blask ubrań. Wystarczy wstępnie namoczyć je z proszkiem Vanish Oxi Action lub żelem Vanish Oxi Action, a następnie dodać miarkę do prania, aby usunąć wszelkie brzydkie plamy na ubraniach.

Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na temat usuwania plam z farby do włosów z różnych tkanin.

Usuwanie plam z farby do włosów z ubrań

Usuwanie plam z farby do włosów z ubrań

Zalecane

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do kolorów

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do kolorów

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do białego

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do białego

Instrukcje

  1. Wylej 2 ml żelu Vanish na plamę i potrzyj używając nakrętki od butelki.
  2. Pozostaw produkt na tkaninie max. 10 minut.
  3. Wypłucz porządnie lub pierz jak zwykle. Uzupełnij korek zgodnie z instrukcją prania.

Usuwanie plam z farby do włosów z wełny

Plama z farby do włosów na wełnianym swetrze? Żaden kłopot! Vanish usunie ją tak dobrze, jak gdyby była na bawełnianej podkoszulce, jedwabnej bluzce czy ulubionych jeansach. Nie ma osobnych instrukcji - jest jeden Vanish. Wystarczy, że zastosujesz się do tych kilku wskazówek, które znajdziesz wyżej.

Ważne: Przed użyciem Vanish Oxi Action należy zawsze postępować zgodnie z instrukcją użycia na opakowaniu i przestrzegać zaleceń producentów odzieży dotyczących prania.

Usuwanie plam z farby do włosów z wełny

Porady

Plama nie czekała na Ciebie, więc Ty też nie czekaj na plamę! Z plamą z farby od włosów trzeba działać zdecydowanie, a czym wcześniej zaczniesz ją usuwać tym łatwiej będzie to zrobić. Jeśli dasz farbie do włosów wyschnąć to silniej przywrze do włókien tkaniny - dlatego łatwiej jest się z nią uporać, gdy ma mniej czasu na wyschnięcie.

Wskazówki ogólne

  • Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące stosowania podano na opakowaniu.
  • Trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych. Przechowywać produkt wyłącznie w oryginalnym pojemniku i zawsze zamykać.
  • Nie wystawiać produktu na bezpośrednie działanie słońca.
  • Przed użyciem sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia.
  • Aby uzyskać najlepszy efekt, konieczne może być powtórzenie niektórych czynności.