Dbaj o ubrania, a ubrania będą dbały o Ciebie. Ulubione wieczorowe kreacje, wygodne domowe stroje i służbowe kostiumy - Twoje ubrania towarzyszą Ci prawie przez cały dzień, a Twoje przygody to również ich przygody. Warto zadbać o ubrania w odpowiedni sposób z Vanish Oxi Action, który usunie plamy, zwalczy brzydkie zapachy oraz ochroni kolory przed zafarbowaniem. Vanish podwaja długość życia ubrań!

Potarcie, namaczanie lub pranie w pralce - Vanish w różny sposób usunąć plamy szybko i prosto. Użyj żelu Vanish Oxi Action lub proszku Vanish Oxi Action do kolorowych lub białych tkanin.

Dowiedz się więcej, co zrobić, aby nosić ubrania dłużej.

Przedłużanie trwałości białych ubrań

Nowe białe ubrania prosto ze sklepu mają w sobie to coś - wygląd, dotyk, intenywność bieli. Zadbaj o nie odpowiednio, a pozostaną takie na długo! Wystarczy użyć proszku lub żelu Vanish Oxi Action do białych tkanin, aby zachować idealną biel nawet po 50 praniach! Formuła usuwa plamy i zachowuje biel Twoich ubrań na dłużej. Jeśli chcesz zachować idealną biel, wykonaj te proste czynności:

Przedłużanie trwałości białych ubrań

Zalecane

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do kolorów

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do kolorów

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do białego

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do białego

Instrukcje

  1. Wylej 2 ml żelu Vanish na plamę i potrzyj używając nakrętki od butelki.
  2. Pozostaw produkt na tkaninie max. 10 minut.
  3. Wypłucz porządnie lub pierz jak zwykle. Uzupełnij korek zgodnie z instrukcją prania.
  4. Uporczywe plamy usuniesz namaczając wcześniej swoje ubranie. Wystarczy, że dodasz miarkę proszku Vanish lub 50 ml żelu do 4 L ciepłej lub zimnej wody (maks. 40°). Pozostaw do namoczenia na maksymalnie godzinę w przypadku ubrań kolorowych i maksymalnie 6 godzin dla ubrań białych. Potem wypierz jak zwykle w pralce jak z dodatkową miarką Vanisha.

Unikaj wybielaczy

O sposobach wybielania tkanin napisano już wiele. Trzeba jednak uważać na przypadkowe porady znalezione w internecie - choć obiecują przywrócenie śnieżnej bieli mogą spowodować zżółknięcie Twoich ulubionych ubrań. Najlepiej sięgać po wypróbowane i udowodnione sposoby - produkty Vanish nie zawierają wybielacza chlorowego, dlatego są bezpieczne dla białych i jasnych tkanin.

Przedłużanie życia kolorowych ubrań

Czyszczenie kolorowych ubrań jest tak samo łatwe jak pranie białych. Możesz postępować zgodnie z powyższą instrukcją — po prostu wybierz żel Vanish Oxi Action lub proszek Vanish Oxi Action.

Przedłużanie życia kolorowych ubrań

Porady

Plama? Pospiesz się! Usuwaj plamy szybko - im szybciej użyjesz Vanish na plamę, tym większa szansa na jej całkowite usunięcie i uratowanie Twoich ubrań.

Wyprane pranie susz na powietrzu - wysoka temperatura suszarek automatycznych może skurczyć i uszkodzić tkaniny. Poza tym tradycyjne suszenie jest znacznie bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego.

Wskazówki ogólne

  • Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące stosowania podano na opakowaniu.
  • Trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych. Przechowywać produkt wyłącznie w oryginalnym pojemniku i zawsze zamykać.
  • Nie wystawiać produktu na bezpośrednie działanie słońca.
  • Przed użyciem sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia.
  • Aby uzyskać najlepszy efekt, konieczne może być powtórzenie niektórych czynności.