Plamy z markera na ubraniu mogą przydarzyć się każdemu – w pracy, w domu, w szkole. Możesz w łatwy sposób uratować swoje ulubione ubrania, stosując odplamiacz miejscowy Vanish! Na plamy z markera możesz zastosować produkt w sprayu bądź w żelu. Oba umożliwiają łatwą i precyzyjną aplikację nawet w trudno dostępnych miejscach, takich jak mankiety czy kołnierze. Dodatkowo są bezpieczne zarówno dla kolorowych, jak i białych tkanin.

Czy wiesz, że na wyprodukowanie jednej bluzki wykorzystuje się aż 2500 litrów wody? To tyle, ile potrzeba, aby zaspokoić pragnienie jednego człowieka przez 3 lata! Dlatego dbaj o swoje ubrania z Vanishem, by cieszyć się nimi dłużej i oszczędzać cenne zasoby!

CZYM SPRAĆ MARKER Z UBRANIA?

Aby sprać marker z ubrania, przed praniem właściwym użyj odpowiedniego produktu  bezpośrednio na plamę. Odplamiacz w sprayu Vanish Oxi Action dzięki innowacyjnej formule z aktywnym tlenem skutecznie usunie wszelkie zabrudzenia. Działa natychmiast już przy pierwszym użyciu.

Plamy z markera możesz również usunąć, stosując skoncentrowany  odplamiacz w żelu Vanish. Dzięki specjalnej końcówce z wypustkami do pocierania produkt można łatwo i precyzyjnie nałożyć na zabrudzone miejsce. Produkt zaczyna działać już po 30 sekundach!

Aby skutecznie sprać marker z ubrania, najpierw zastosuj odplamiacz punktowy i pozostaw go na tkaninie maksymalnie 5 minut. Następnie upierz odzież jak zwykle, do ulubionego środka piorącego dodając Vanisha, aby zapewnić jeszcze lepsze efekty prania i ochronić kolory. Z Vanishem ubrania żyją dłużej!

Zalecane

Vanish Proszek do dużych powierzchni dywanów

VANISH OXI ACTION ODPLAMIACZ DO TKANIN W SPRAYU

Instrukcje

  1. Usuń nadmiar zabrudzeń i otwórz dyszę. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, produkt należy jak najszybciej nanieść na plamę.
  2. Nanieś bezpośrednio na plamę (po obu stronach tkaniny).
  3. Pozostaw na maksymalnie 5 minut.
  4. Wypierz ubranie w pralce tak jak zwykle.

Zalecane

Pianka Vanish do prania dywanów i tapicerek

VANISH SKONCENTROWANY ODPLAMIACZ W ŻELU

Instrukcje

  1. Obróć końcówkę do pocierania, aby ją otworzyć.
  2. Wyciśnij żel na plamę i pocieraj okrężnym ruchem.
  3. Pozostaw żel na maksymalnie 5 minut.
  4. Wypierz ubranie tak jak zwykle.

JAK USUNĄĆ PLAMY Z MARKERA PERMANENTNEGO?

Markery permanentne od tradycyjnych różni to, że zawarty w nich tusz jest bardzo trwały i tym samym trudniejszy do usunięcia. Jednak niech Cię to nie martwi. Z produktami Vanisha nawet po trudnych plamach nie będzie śladu!

Vanish dodany bezpośrednio do prania, usuwa nawet tak trudne plamy, jak te z markera. Co więcej, jest skuteczny w zimnej wodzie o temperaturze nawet 20°C! Vanish nie tylko usuwa plamy w sposób bezpieczny dla koloru, ale też zwalcza nieprzyjemne zapachy i zapewnia higieniczną czystość ubrań po praniu.

Aby osiągnąć natychmiastowy efekt i pozbyć się plamy jeszcze przed praniem, wystarczy sięgnąć po miejscowy odplamiacz w żelu bądź sprayu i postępować zgodnie z instrukcją znajdującą się na opakowaniu.