Rozstrój żołądka jest bardzo nieprzyjemny, a sprzątanie jego konssekwencji to równie przykre zadanie. Zwykle nie mamy wpływu na miejsce, w którym nas lub naszych bliskich dopadną wymioty i często na pierwszej linii ognia znajdują się dywany i tapicerka. Nie martw się — formuła Vanish ułatwia usuwanie śladów niedyspozycji z dywanów i bardzo szybko rozprawia się z plamami.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty na dywanach i bawełnianej tapicerce, zalecamy stosowanie sprayu Vanish Gold Carpet Care Oxi Action, który usuwa plamy już w 30 sekund!

Dowiedz się, się, jak pozbyć się śladów niedyspozycji z dywanu lub wykładziny i tapicerki.

Usuwanie wymiocin z dywanu lub wykładziny

Usuwanie skutków dolegliwości żołądkowych nie musi być trudne. Za pomocą sprayu do punktowego czyszczenia dywanów, wykładzin i tapicerki Gold Oxi Action łatwo usuniesz plamy po wymiotach z dywanu lub wykładziny, jednocześnie neutralizując nieprzyjemny zapach. Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami:

Usuwanie wymiocin z dywanu lub wykładziny

Zalecane

Spray do punktowego czyszczenia dywanów i tapicerki Gold Oxi Action

Spray do punktowego czyszczenia dywanów i tapicerki Gold Oxi Action
Niewiarygodne usuwanie plam w zaledwie 30 sekund*
*niektóre plamy są usuwane w 30 sekund.

Instrukcje

  1. Usuń nadmiar brudu i otwórz dyszę
  2. Spryskaj i pozostaw na maksymalnie 5 minut.
  3. Przetrzyj plamę i usuń nadmiar produktu za pomocą czystej szmatki.
  4. Ważne: Przed przystąpieniem do czyszczenia zaschniętych wymiocin z dywanu lub wykładziny zawsze należy przeczytać ulotkę. Jeśli nie masz pewności, przed pełnym zastosowaniem przetestuj na małej, niezauważalnej powierzchni.

Usuwanie wymiocin z sofy

Nie zamartwiaj się plamami z wymiocin na sofie – możesz usuwać je tak samo, jak plamy na dywanie lub wykładzie. Ponadto spray do czyszczenia dywanów i tapicerki Vanish Oxi Action jest bezpieczny dla kolorów i chroni tapicerkę przed niechcianymi plamami. Wystarczy postępować zgodnie z powyższymi instrukcjami.

Usuwanie wymiocin z sofy

Porady

Posprzątaj jak najszybciej — wymiociny zawierają kwas żołądkowy, co oznacza, że jeśli nie zajmiesz się nimi szybko, istnieje ryzyko trwałego zaplamienia.

Nie używaj wybielacza — wymiociny mogą pozostawić paskudny ślad i pierwszą myślą może być użycie wybielacza, ale nie daj się skusić. Wymiociny są plamą białkową, dlatego próba usunięcia jej wybielaczem może pogorszyć sytuację. Formuła Vanish Oxi Action skutecznie radzi sobie z tymi trudnymi plamami, a jednocześnie jest bezpieczna do stosowania na różnych kolorach dywanów i tkanin.

Zbierz, co możesz z pomocą papierowego ręcznika i wyrzuć.

Wskazówki ogólne

  • Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące stosowania podano na opakowaniu.
  • Trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych. Przechowywać produkt wyłącznie w oryginalnym pojemniku i zawsze zamykać.
  • Nie wystawiać produktu na bezpośrednie działanie słońca.
  • Przed użyciem sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia.
  • Aby uzyskać najlepszy efekt, konieczne może być powtórzenie niektórych czynności.