Usuwanie plam z tapicerki:

Czy to ślady zabłoconych butów na kanapie czy przypadkowe rozlanie napoju na ulubiony fotel — odkrycie plam na tapicerce każdego może lekko wyprowadzić z równowagi, zwłaszcza jeśli nie wiadomo, co jest przyczyną i kiedy powstała plama. Nasze wielofunkcyjne odplamiacze do dywanów i tapicerki są przeznaczone do usuwania nawet najbardziej uporczywych plam.

Zobacz jak jak osiągnąć najlepsze rezultaty i w pełni wykorzystać możliwości Vanish.

Usuwanie plam z tapicerki

Jeśli chodzi o tapicerkę, czas to czystość! Staraj się działać szybko. Usuń jak najwięcej nadmiaru rozlanego płynu, wycierając go papierowym lub bawełnianym ręcznikiem. Potem użyj proszku do odkurzania dywanów i tapicerki Vanish Oxi Action. Nasz proszek jest pięciokrotnie bardziej skuteczny niż samo odkurzanie, dlatego doskonale sprawdza się na dużych powierzchniach. Zawsze wcześniej przetestuj na niewidocznej powierzchni, aby sprawdzić trwałość koloru. Jeśli wszystko jest w porządku, wykonaj te proste czynności:

Usuwanie plam z tapicerki

Zalecane

Vanish Proszek do dużych powierzchni dywanów

Vanish Proszek do dużych powierzchni dywanów

Instrukcje

  1. Odkurz dywan.
  2. Obróć torebkę do góry dnem i oderwij obie folie na spodzie opakowania. Trzymaj opakowanie za uchwyt i potrząsaj, aby rozsypać proszek równomiernie na dywanie.
  3. Nałóż proszek za pomocą pędzelka i pozostaw do całkowitego wyschnięcia (ok. 20 min).
  4. Dokładnie odkurz wyschnięty proszek. Po użyciu ponownie zamknij torebkę za pomocą taśmy samoprzylepnej.

Wskazówki ogólne

  • Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące stosowania podano na opakowaniu.
  • Trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych. Przechowywać produkt wyłącznie w oryginalnym pojemniku i zawsze zamykać.
  • Nie wystawiać produktu na bezpośrednie działanie słońca.
  • Przed użyciem sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia.
  • Aby uzyskać najlepszy efekt, konieczne może być powtórzenie niektórych czynności.