Głęboko wtarty brud na dywany -Sposób 1

Gleboko wtarty brud - Sposob 1

 

Vanish Carpet Cleaner + Upholstery, Power Foam

Combats carpet stains and dirt build up, especially in the high traffic areas of your home such as hallways, staircases and doorways

Vanish proszek do dywanów i wykładzin

Przewietrz pokój Odkurz dywan przed użyciem proszku Vanish. Potrząśnij opakowaniem proszku aby w środku wymieszały się jego składniki. Rozsyp równomiernie po dywanie. Używając szczotki wetrzyj pordukt w dywan. Odczekaj przynajmniej 20 minut i po tym czasie odkurz dokładnie, jeszcze raz cały dywan. Czasmi możesz zauważyć jaśniejsze miejsca po czyszczeniu. Usuniesz je pocierając miekką szczotką i ponownie odkurzając.

Czy Twoja plama została wywabiona?

Kolejny sposób

Nie znalazłaś rozwiązania, którego szukałaś?

Jeśli nie masz odplamiacza Vanish dostępnego do ręki, nie martw się! Wciąż jesteśmy w stanie Ci pomóc i podać kilka przydatnych wskazówek na temat usuwania plam. Z Vanishem usuniesz nawet 7 dniowe zaschnięte plamy. 

Ziemia, tłuszcz i piasek wtarte głęboko w włókna Twojego dywanu mogą znacznie przyśpieszyć proces niszczenia. Brud pomiędzy włóknami działa jak papier ścierny i działa brdzo niekorzystnie na wygląd Twojego dwanu. Po pewnym czasie może wyglądać na zniszczony i brudny, mimo że regularnie go odkurzasz. Vanish Proszek do Dywanów i Wykładzin działa głęboko i dosłownie wyciąga brud z włókien.

Powiązane artykuły

Brud głęboko wtarty w dywan jest trudny do usunięcia. Czasami okazuje się, że poprzedni lokatorzy nie dbali o dywan i brud, i kurz zbierał się pomiędzy jego włóknami przez długi czas. Na szczęście Vanish oferuje skuteczne środki do czyszczenia dywanów, które odświeżają i czyszczą dywan 5 razy lepiej niż samo odkurzanie.