Głęboko wtarty brud na dywany - Sposób 2

Gleboko wtarty brud - Sposob 2

 

Proszek do dywanów Vanish

Proszek do dywanów Vanish

Czyszczenie dywanów jeszcze nigdy nie było tak proste!

Vanish Pianka do dywanów

Dobrze wstrząśnij i spryskaj z odległości 80cm miejsca, które potrzebują czyszczenia. Wetrzyj piankę w dywan używająć niefarbującej gąbki, mopa lub ściereczki. Zostaw na koło 2 godziny lub do całkowitego wyschnięcia, a potem odkurz. Ziemia, tłuszcz i piasek wtarte głęboko w włókna Twojego dywanu mogą znacznie przśypieszyć proces niszczenia. Brud pomiędzy włóknami działa jak papier ścierny i działa brdzo niekorzystnie na wygląd Twojego dwanu. Po pewnym czasie może wyglądać na zniszczony i brudny, mimo że regularnie go odkurzasz. Vanish Proszek do Dywanów i Wykładzin działa głęboko i dosłownie wyciąga brud z włókien.

Czy Twoja plama została wywabiona?

Kolejny sposób

Nie znalazłaś rozwiązania, którego szukałaś?

Jeśli nie masz odplamiacza Vanish dostępnego do ręki, nie martw się! Wciąż jesteśmy w stanie Ci pomóc i podać kilka przydatnych wskazówek na temat usuwania plam. Z Vanishem usuniesz nawet 7 dniowe zaschnięte plamy. 

Ziemia, tłuszcz i piasek wtarte głęboko w włókna Twojego dywanu mogą znacznie przyśpieszyć proces niszczenia. Brud pomiędzy włóknami działa jak papier ścierny i działa brdzo niekorzystnie na wygląd Twojego dwanu. Po pewnym czasie może wyglądać na zniszczony i brudny, mimo że regularnie go odkurzasz. Vanish Proszek do Dywanów i Wykładzin działa głęboko i dosłownie wyciąga brud z włókien.

Powiązane artykuły

Brud głęboko wtarty w dywan jest trudny do usunięcia. Czasami okazuje się, że poprzedni lokatorzy nie dbali o dywan i brud i kurz zbierał się pomiędzy jego włóknami przez długi czas. Na szczęście Vanish oferuje skuteczne środki do czyszczenia dywanów, które odświeżają i czyszczą dywan 5 razy lepiej niż samo odkurzanie.