Usuwanie plam ze smaru:

Czasami usunięcie awarii wymaga zakasania rękawów, ale pamiętaj, że smar jest niezbędny do działania mechanizmów i jest zupełnie zbędny jako plama na Twoim ubraniu.

Ciemne ślady gęstego smaru mogą być uporczywe, ale z pomocą formuły Vanish Oxi Action można je usunąć już w pierwszym praniu. Wzmocniona formuła usuwa plamy,chroni kolory przed zafarbowaniem i zwalcza brzydkie zapachy.

W przypadku szczególnie uporczywych plam zalecamy wtarcie naszego środka w plamę, namoczenie tkaniny, a następnie pranie w pralce. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami stosowania produktu na opakowaniu.

Zobacz jak najlepiej usuwać plamy ze smaru i oleju silnikowego.

Czy Vanish może usunąć plamy ze smaru z ubrań

Plama ze smaru nie degraduje Twojego ubrania do roli kombinezonu roboczego. Ale działaj szybko - najlepsze rezultaty daje usuwanie świeżych plam ze smaru. Użyj żelu Vanish Oxi Action i wykonaj te proste czynności:

Czy Vanish może usunąć plamy ze smaru z ubrań

Zalecane

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do kolorów

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do kolorów

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do białego

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do białego

Instrukcje

  1. Wylej 2 ml żelu Vanish na plamę i potrzyj używając nakrętki od butelki.
  2. Pozostaw produkt na tkaninie max. 10 minut.
  3. Wypłucz porządnie lub pierz jak zwykle. Uzupełnij korek zgodnie z instrukcją prania.

Porady

Najlepszym sposobem na nie przejmowanie się plamami z oleju jest noszenie fartucha albo rzeczy, których ubrudzenie nie będzie problemem. Gdy pojawi się tłusta plama unikaj wody. Woda nie jest w stanie poradzić sobie z tłuszczem, bo oleje są hydrofobowe i woda ich nie usuwa, a wręcz może sprawić, że plamy będą bardziej widoczne. Pamiętaj, aby nie moczyć wodą plamy, chyba że namaczasz ubranie z dodatkiem Vanisha.

Wskazówki ogólne

  • Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące stosowania podano na opakowaniu.
  • Trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych. Przechowywać produkt wyłącznie w oryginalnym pojemniku i zawsze zamykać.
  • Nie wystawiać produktu na bezpośrednie działanie słońca.
  • Przed użyciem sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia.
  • Aby uzyskać najlepszy efekt, konieczne może być powtórzenie niektórych czynności.