Plamy z soków owoców kiedyś wywoływały popłoch. Przyjęło się uważać, że zaplamione np. sokiem jagodowym ubrania były już nie do uratowania. Vanish zmienił te zasady - skuteczna formuła Oxi Action usunie nawet najbardziej uporczywe plamy po owocach.

Aby usunąć plamy po sokach owocowych, najpierw potrzyj je i namocz w wodzie z proszkiem Vanish Oxi Action do kolorów lub proszkiem Vanish Oxi Action do białych tkanin. Następnie należy wyprać odzież jak zwykle ze zwykłym detergentem i dodać miarkę Vanisha.

Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na temat usuwania plam z soku owocowego.

Usuwanie plam po soku owocowym z ubrań

Plamienie ubrań owocami i warzywami jest niestety znacznie łatwiejsze, niż usuwanie owocowych i warzywnych plam. Plamy po wszystkich sokach owocowych może i mają ładny kolor, ale na pewno nie są dobrze widziane na jeansach, koszulach, bluzkach i swetrach. Nie ma jednak powodów do paniki! Vanish to sprytny sposób, aby pozbyć się owocowych plam. Wystarczy użyć jedną miarkę proszku Vanish Oxi Action do białego lub proszku Vanish Oxi Action do kolorów.

Usuwanie plam po soku owocowym z ubrań

Zalecane

Proszek Vanish Oxi Action wielofunkcyjny odplamiacz do kolorów

Proszek Vanish Oxi Action wielofunkcyjny odplamiacz do kolorów

Proszek Vanish Oxi Action White wielofunkcyjny odplamiacz do białych tkanin

Proszek Vanish Oxi Action White wielofunkcyjny odplamiacz do białych tkanin

Instrukcje

 1. Zalej 10 g proszku wodą aż do wypełnienia miarki, po czym mieszaj przez 30 sek., temperatura wody max. 40°C.
 2. Nałóż mieszaninę na plamę na max. 5 min.
 3. W razie potrzeby potrzyj plamę. Tkaninę wypierz jak zwykle.
 4. Ważne: Przed użyciem Vanish Oxi Action należy zawsze postępować zgodnie z instrukcją użycia na opakowaniu i przestrzegać zaleceń producentów odzieży dotyczących prania.

Usuwanie plam po soku owocowym z dywanu lub wykładziny

Dywany i soki owocowe mają często jakąś magiczną moc przyciągania, a obiegowa prawda głosi, że soki najczęściej rozlewają się nad ulubionymi wykładzinami. W Vanish zgadzamy się, że żaden dywan ani wykładzina nie wyglądają dobrze, gdy są poplamione owocami albo sokiem z owoców. Na szczęście nie trzeba się niczym martwić, a to dzięki gamie produktów do dywanów Vanish, które łatwo usuwają plamy po soku. Postępuj zgodnie z instrukcjami i użyj odplamiacza do dywanów i tapicerki Vanish Oxi Action w sprayu, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

Usuwanie plam po soku owocowym z dywanu lub wykładziny

Zalecane

Vanish Oxi Action Spray do dywanów i tapicerki

Vanish Oxi Action Spray do dywanów i tapicerki

Instrukcje

 1. Usuń nadmiar zabrudzeń i otwórz dyszę.
 2. Spryskaj plamę i pozostaw maksymalnie na 5 minut.
 3. Przetrzyj plamę i usuń nadmiar produktu za pomocą czystej szmatki.
 4. W razie wątpliwości przed zastosowaniem przetestuj na małej, niewidocznej powierzchni. NIE STOSUJ na materiałach z aksamitu, pokrytych brokatem, ani nienadających się do czyszczenia na mokro. Nieprzeznaczony do stosowania na jedwabiu oraz orientalnych dywanach. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi z tyłu opakowania.

Porady

Działaj szybko! Tylko Vanish i szybkość działania gwarantują sukces w usuwaniu plam z soku owocowego. Jeśli plama jest świeża, wytrzyj jak najwięcej czystą szmatką lub papierowym ręcznikiem, a potem użyj Vanisha.

Wskazówki ogólne

 • Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące stosowania podano na opakowaniu.
 • Trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych. Przechowywać produkt wyłącznie w oryginalnym pojemniku i zawsze zamykać.
 • Nie wystawiać produktu na bezpośrednie działanie słońca.
 • Przed użyciem sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia.
 • Aby uzyskać najlepszy efekt, konieczne może być powtórzenie niektórych czynności.