Rozlana poranna kawa, pozostałości makijażu albo plamy z keczupu po wieczornej uczcie — uniknięcie plam na poszewkach na poduszki i prześcieradłach jest niemal niemożliwe. Możliwe jest za to ich szybkie i skuteczne usunięcie - nawet jeśli są duże lub mocno zaschnięte.

Szybko działająca formuła Vanish została opracowana tak, aby usuwać plamy i zwalczać brzydkie zapachy w kilku prostych krokach. Nasze produkty pozwolą zachowają idealną biel poszewek na poduszki i prześcieradeł nawet po 50 praniach! Masz kolorową pościel? Pomożemy Ci — nasza formuła Vanish Oxi Action oferuje wiele korzyści i usuwa plamy, chroni kolory przed zafarbowaniem i zwalcza brzydkie zapachy, nawet podczas prania w niskiej temperaturze (30 stopni)!

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, przed praniem można namoczyć poszewki na poduszki lub prześcieradła z produktem Vanish. Następnie wypierz je jak zwykle, pamiętając o dodaniu dodatkowej miarki Vanisha do zwykłego detergentu, aby usunąć z pościeli wszystkie plamy.

Poznaj bardziej szczegółowe informacje i instrukcje, jak uzyskać najlepsze wyniki podczas usuwania plam z poszewek na poduszki i prześcieradeł za pomocą produktów Vanish.

Usuwanie plam z białych poszewek na poduszki i prześcieradeł

Aby usunąć plamy z białych poszewek, a jednocześnie zachować ich biel na dłużej, użyj proszku Vanish Oxi Action do białych tkanin, który nie tylko usuwa plamy, ale również zachowuje idealną biel nawet po 50 praniach! Wystarczy postępować zgodnie z tymi prostymi instrukcjami:

Usuwanie plam z białych poszewek na poduszki i prześcieradeł

Zalecane

Proszek Vanish Oxi Action White wielofunkcyjny odplamiacz do białych tkanin

Proszek Vanish Oxi Action White wielofunkcyjny odplamiacz do białych tkanin

Instrukcje

 1. Zalej 10 g proszku wodą aż do wypełnienia miarki, po czym mieszaj przez 30 sek., temperatura wody max. 40°C.
 2. Nałóż mieszaninę na plamę na max. 5 min.
 3. W razie potrzeby potrzyj plamę. Tkaninę wypierz jak zwykle.

Usuwanie plam z kolorowych prześcieradeł i poszewek na poduszki

Aby usunąć plamy z kolorowych prześcieradeł i poszewek na poduszki, użyj proszku Vanish Oxi Action lub żelu Vanish Oxi Action, który jest bezpieczny dla kolorów i opracowany w celu usuwania plam, zwalczania brzydkich zapachów oraz ochrony kolorów przed zafarbowaniem. Obie formuły oferują głębokie działanie higieniczne, które zapewnia głębokie czyszczenie ubrań podczas każdego prania. Wystarczy wykonać te proste czynności:

Zalecane

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do kolorów

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do kolorów

Instrukcje

 1. Wylej 2 ml żelu Vanish na plamę i potrzyj używając nakrętki od butelki.
 2. Pozostaw produkt na tkaninie max. 10 minut.
 3. Wypłucz porządnie lub pierz jak zwykle. Uzupełnij korek zgodnie z instrukcją prania.

Porady

Susz na powietrzu: Czy wiesz, że suszenie prześcieradeł w suszarce bębnowej może spowodować ich pogniecenie i konieczność prasowania? Jeśli prześcieradła są białe, oszczędź sobie problemu i rozwieś je na zewnątrz w słoneczny dzień — to łatwe, a dodatkowo zaoszczędzisz na prądzie. Podwójna korzyść!

Wskazówki ogólne

 • Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące stosowania podano na opakowaniu.
 • Trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych. Przechowywać produkt wyłącznie w oryginalnym pojemniku i zawsze zamykać.
 • Nie wystawiać produktu na bezpośrednie działanie słońca.
 • Przed użyciem sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia.
 • Aby uzyskać najlepszy efekt, konieczne może być powtórzenie niektórych czynności.