Usuwanie plam z bluz i koszulek:

Od dziecięcych koszulek, które niewątpliwie zużywają się bardzo szybko, po dresy — możliwości powstawania plam na noszonej codziennie odzieży są nieograniczone. Nie codziennie jest impreza, a większość z nas nosi na co dzień zwykłe ubrania — dlatego warto wiedzieć, jak usuwać z nich plamy.

Pomaga Vanish. Skuteczna formuła Oxi Action usuwa plamy i zwalcza brzydkie zapachy, jednocześnie chroniąc kolory przed zafarbowaniem.

Zastosuj Vanish, aby usunąć plamy z bluz i koszulek z bawełny lub mieszanki bawełny z poliestrem przez pocieranie, namaczanie lub standardowe pranie z miarką Vanisha dodaną do detergentu. Poniżej znajdziesz uzyskać bardziej szczegółowe instrukcje, jak osiągnąć najlepsze rezultaty zarówno na białych, jak i kolorowych koszulkach i bluzach.

Usuwanie plam z kolorowych bluz i koszulek

Od plam z topniejących lodów po dniu spędzonym w parku po napoje rozlane na ulubioną koszulkę — tego rodzaju wypadki są na porządku dziennym.

Aby usunąć trudne lub zaschnięte plamy z kolorowych bluz i koszulek, użyj proszku Vanish Oxi Action.

Usuwanie plam z kolorowych bluz i koszulek

Zalecane

Proszek Vanish Oxi Action wielofunkcyjny odplamiacz do kolorów

Proszek Vanish Oxi Action wielofunkcyjny odplamiacz do kolorów

Instrukcje

 1. Zalej 10 g proszku wodą aż do wypełnienia miarki, po czym mieszaj przez 30 sek., temperatura wody max. 40°C.
 2. Nałóż mieszaninę na plamę na max. 5 min.
 3. W razie potrzeby potrzyj plamę. Tkaninę wypierz jak zwykle.
 4. Ważne: Przed użyciem Vanish Oxi Action należy zawsze postępować zgodnie z instrukcją użycia na opakowaniu i przestrzegać zaleceń producentów odzieży dotyczących prania.

Usuwanie plam z białych bluz i koszulek

Wszyscy lubimy zakładać ulubioną, świeżo wypraną, białą koszulkę. Niestety, o tym, że w białym wygląda się dobrze wiedzą również plamy, które uwielbiają pokazywać się w najmniej oczekiwanych momentach. Na szczęście tak jak szybko się pojawiają, tak szybko plamy mogą zniknąć z białych bluz i koszulek. Żel Vanish Oxi Action usuwa plamy i zapewnia idealną biel nawet po 50 praniach. Niezależnie od tego, czy pierzesz białe koszulki lub bluzy, stosuj się do powyższych zasad. W przypadku trudnych lub zaschniętych plam pamiętaj, aby potrzeć plamę środkiem i dodać miarkę Vanisha do cyklu prania.

Usuwanie plam z białych bluz i koszulek

Zalecane

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do białego

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do białego

Instrukcje

 1. Wylej 2 ml żelu Vanish na plamę i potrzyj używając nakrętki od butelki.
 2. Pozostaw produkt na tkaninie max. 10 minut.
 3. Wypłucz porządnie lub pierz jak zwykle. Uzupełnij korek zgodnie z instrukcją prania.

Wskazówki ogólne

 • Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące stosowania podano na opakowaniu.
 • Trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych. Przechowywać produkt wyłącznie w oryginalnym pojemniku i zawsze zamykać.
 • Nie wystawiać produktu na bezpośrednie działanie słońca.
 • Przed użyciem sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia.
 • Aby uzyskać najlepszy efekt, konieczne może być powtórzenie niektórych czynności.