Plama na koszuli to tylko kwestia czasu. Z rachunku prawdopodobieństwa wynika, że czym częściej coś nosimy tym częściej to plamimy. A koszule to dla wielu osób podstawowy element garderoby. Od śnieżnobiałych, poprzez żywe i kolorowe aż do tych najbardziej eleganckich, wyjmowanych z szafy kilka razy do roku — koszule towarzyszą nam przez całe życie, więc siłą rzeczy przez całe życie towarzyszą nam też plamy na koszulach.

Z produktami Vanish usuwanie plam z koszul jest łatwe. Wybierz jeden z trzech prostych kroków: pocieranie, namaczanie lub pranie w pralce. Nasza skuteczna formuła Oxi Action, która jest dostępna w formie żelu, płynu i proszku, rozwiązuje problemy z najbardziej uporczywymi plamami.

Poznaj najważniejsze wskazówki, jak uzyskać najlepsze rezultaty w walce z tymi nieestetycznymi śladami za pomocą produktów Vanish.

Usuwanie plam z kolorowych koszul

Aby usunąć plamy z kolorowych koszul, użyj naszego szybko działającego proszku Vanish Oxi Action lub żelu Vanish Oxi Action. Aby uzyskać najlepsze rezultaty w przypadku bardzo uporczywych plam, zastosuj jeden z poniższych kroków (potarcie, namaczanie lub pranie). W przypadku lekkich zabrudzeń rozpocznij od kroku 3 (namaczanie, a następnie pranie).

Usuwanie plam z kolorowych koszul

Zalecane

Proszek Vanish Oxi Action wielofunkcyjny odplamiacz do kolorów

Proszek Vanish Oxi Action wielofunkcyjny odplamiacz do kolorów

Instrukcje

 1. Zalej 10 g proszku wodą aż do wypełnienia miarki, po czym mieszaj przez 30 sek., temperatura wody max. 40°C.
 2. Nałóż mieszaninę na plamę na max. 5 min.
 3. W razie potrzeby potrzyj plamę. Tkaninę wypierz jak zwykle.
 4. Ważne: Przed użyciem Vanish Oxi Action należy zawsze postępować zgodnie z instrukcją użycia na opakowaniu i przestrzegać zaleceń producentów odzieży dotyczących prania.

Usuwanie plam z białych koszul

Śnieżnobiała koszula to niezbędnik każdej garderoby. Warto wiedzieć co jednak robić, aby zachować tę biel na długo. Sprawa na szczęście jest prosta - Vanish Oxi Action do białych tkanin nie tylko usuwa plamy, ale także zapewnia idealną biel nawet po 50 praniach.

Podobnie jak w przypadku kolorowych koszul, aby uzyskać najlepsze rezultaty w przypadku szczególnie trudnych lub mocno utrwalonych plam, należy je potrzeć preparatem, a następnie wyprać, wykonując proste czynności poniżej (potarcie, namaczanie i pranie). W przypadku lekkich zabrudzeń, zacznij od kroku 3 (namocz, a następnie wypierz).

Usuwanie plam z białych koszul

Zalecane

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do białego

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do białego

Instrukcje

 1. Wylej 2 ml żelu Vanish na plamę i potrzyj używając nakrętki od butelki.
 2. Pozostaw produkt na tkaninie max. 10 minut.
 3. Wypłucz porządnie lub pierz jak zwykle. Uzupełnij korek zgodnie z instrukcją prania.

Usuwanie plam z koszul wyjściowych

Masz problematyczną plamę na eleganckiej koszuli? Nie martw się — Vanish nadaje się do czyszczenia nawet najlepszych tkanin i ubrań! Wystarczy postępować zgodnie z powyższymi instrukcjami, aby najbardziej eleganckie koszule wyglądały tak, jak pierwszego dnia po zakupie. Do delikatnych tkanin zalecamy stosowanie naszego żelu.

Wskazówki ogólne

 • Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące stosowania podano na opakowaniu.
 • Trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych. Przechowywać produkt wyłącznie w oryginalnym pojemniku i zawsze zamykać.
 • Nie wystawiać produktu na bezpośrednie działanie słońca.
 • Przed użyciem sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia.
 • Aby uzyskać najlepszy efekt, konieczne może być powtórzenie niektórych czynności.