Zawsze tam gdzie Ty - Twoje buty towarzyszą Ci wszędzie i rzadko omijają okazję, aby czymś się nie pobrudzić. Każdy dzień to dla nich nowa szansa do plam i brudów.

Kiedy uznasz, że wystarczy tych pamiątek z podróży, możesz skorzystać z produktów Vanish. Nasza formuła Oxi Action pomoże usunąć plamy, ochroni kolory przed zafarbowaniem i zwalczy brzydkie zapachy.

Czyszczenie obuwia nie musi być wielkim problemem. Vanish idealnie czyści tkaniny podczas prania (zawsze sprawdzaj, czy buty można prać w pralce). Dzięki naszemu prostemu, trzystopniowemu procesowi możesz beztrosko chodzić w butach bez plam. Wystarczy potrzeć zabrudzenia, namoczyć i wyprać ubrania, dlatego aby uzyskać najlepsze rezultaty, użyj proszku Vanish Oxi Action lub żelu Vanish Oxi Action. Przeczytaj więcej informacji o sposobach pielęgnacji obuwia.

Usuwanie plam z obuwia

Twoje sportowe buty muszą być wygodne, ale nikt nie powiedział, że nie mogą być przy okazji czyste. Plama na trampkach albo butach do biegania ma prawo irytować tak samo, jak plama na swetrze lub wyjściowej sukience. To nie znaczy jednak, że musisz od razu kupować nowe buty sportowe - lepiej wyczyścić z Vanishem te, które już masz. W przypadku butów wykonanych z płótna lub tkaniny, można je wstępnie natrzeć proszkiem Vanish Oxi Action lub żelem Vanish Oxi Action, aby usunąć plamy i zwalczyć brzydkie zapachy, a także ochronić kolory przed zafarbowaniem.

Usuwanie plam z obuwia

Zalecane

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do kolorów

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do kolorów

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do białego

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do białego

Instrukcje

  1. Wylej 2 ml żelu Vanish na plamę i potrzyj używając nakrętki od butelki.
  2. Pozostaw produkt na tkaninie max. 10 minut.
  3. Wypłucz porządnie lub pierz jak zwykle. Uzupełnij korek zgodnie z instrukcją prania.
  4. Ważne: Przed użyciem Vanish Oxi Action należy zawsze postępować zgodnie z instrukcją użycia na opakowaniu i przestrzegać zaleceń producentów odzieży dotyczących prania. Jeśli ubranie nie nadaje się do pralki, wystarczy wetrzeć produkt Vanish czystą szmatką do usunięcia plamy. Zawsze najpierw przetestuj produkt na małej, niewidocznej powierzchni. Jeśli nie masz pewności, jak usuwać plamy z butów sportowych i innych, poszukaj porady specjalisty w zakresie czyszczenia.

Usuwanie plam z butów skórzanych

Vanish może zająć się różnymi plamami na wielu rodzajach tkanin, ale nie używaj Vanisha do usuwania plam na skórzanych butach.

Usuwanie plam z butów skórzanych

Porady

Wyszczotkuj buty: Pamiętaj, aby przed próbą usunięcia plamy wyszczotkować buty, by zdrapać nadmiar zanieczyszczeń, które mogą roznieść plamę. Pamiętaj jednak, aby robić to delikatnie, by niczego nie uszkodzić.

Wskazówki ogólne

  • Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące stosowania podano na opakowaniu.
  • Trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych. Przechowywać produkt wyłącznie w oryginalnym pojemniku i zawsze zamykać.
  • Nie wystawiać produktu na bezpośrednie działanie słońca.
  • Przed użyciem sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia.
  • Aby uzyskać najlepszy efekt, konieczne może być powtórzenie niektórych czynności.