Od plam z błota na dziecięcym stroju sportowym po plamy z wina na ulubionej białej koszuli — plamy są nieprzyjemnym i uporczywym elementem codzienności. Wstrętne plamy mogą zrujnować cały dzień — nie wspominając nawet o ulubionym elemencie garderoby.

Jeśli jednak wiesz, jak z pomocą produktów Vanish podejść do każdej plamy, która pojawi się na drodze, możesz pozbyć się ich na zawsze. Skuteczna formuła Oxi Action usuwa plamy, zwalcza brzydkie zapachy ichroni kolory przed zafarbowaniem.

W zależności od rodzaju zabrudzenia, usuwanie plam z ubrań za pomocą produktów Vanish sprowadza się do wykonania kilku łatwych czynności: potarcia, namoczenia i prania z żelem Vanish Oxi Action lub proszkiem Vanish Oxi Action.

Dowiedz się, jak skutecznie usuwać plamy z ubrań.

Usuwanie plam z białych ubrań

Niezależnie od tego, czy jest to koszula czy garsonka - białe ubrania zawsze wyglądają elegancko. Zawsze - pod warunkiem, że nie mają plam. Praktycznie każdą plamę z białych tkanin usuniesz za pomocą proszku Vanish Oxi Action do białego. Wystarczy wykonać te proste czynności:

Usuwanie plam z białych ubrań

Zalecane

Proszek Vanish Oxi Action White wielofunkcyjny odplamiacz do białych tkanin

Proszek Vanish Oxi Action White wielofunkcyjny odplamiacz do białych tkanin

Instrukcje

  1. Zalej 10 g proszku wodą aż do wypełnienia miarki, po czym mieszaj przez 30 sek., temperatura wody max. 40°C.
  2. Nałóż mieszaninę na plamę na max. 5 min.
  3. W razie potrzeby potrzyj plamę. Tkaninę wypierz jak zwykle.

Odplamiacz Vanish do kolorowych ubrań

Zachowanie intensywnych kolorów Twoich ubrań może być łatwe — wystarczy postępować zgodnie z powyższymi instrukcjami, używając proszku Vanish Oxi Action lub żelu Vanish Oxi Action.

Odplamiacz Vanish do kolorowych ubrań

Czyszczenie ubrań w domu

Każdy chce, aby jego ulubione ubrania pozostały na zawsze tak piękne, jak wtedy, gdy były widziane je po raz pierwszy. Z czasem - niestety - zaczynają tracić kolor i wyglądać na zniszczone. Żel Vanish pozwala zachować dobry wygląd na dłużej.

Czyszczenie ubrań w domu

Wskazówki ogólne

  • Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące stosowania podano na opakowaniu.
  • Trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych. Przechowywać produkt wyłącznie w oryginalnym pojemniku i zawsze zamykać.
  • Nie wystawiać produktu na bezpośrednie działanie słońca.
  • Przed użyciem sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia.
  • Aby uzyskać najlepszy efekt, konieczne może być powtórzenie niektórych czynności.