Ze światowych statystyk wynika, że każdy człowiek zjada średnio około 160 jajek rocznie. To aż 160 okazji na plamę z jajka - kapiące na koszulę żółtko albo spadająca na spodnie jajecznica lubią pozostawić po sobie jasnożółte plamy. Z Vanishem można je na szczęście łatwo i szybko usunąć. Do kolorowych ubrań zastosuj proszel Vanish Oxi Action - znikną plamy z jajek i zwalczone zostaną brzydkie zapachy. Plamy z jajek z białych ubrań usuniesz dzięki proszkowi Vanish Oxi Action do białego z formułą, która zachowuje idealną biel nawet po 50 praniach!

Usuwanie plam z jajek z ulubionych ubrań jest z Vanishem bardzo proste. Aby uzyskać optymalne rezultaty, należy wetrzeć środek w plamę lub dodać do prania ze zwykłym detergentem.

Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat usuwania plam po jajkach z odzieży i dywanów.

Usuwanie plam po jajkach z ubrań

Każdemu się to zdarza. Żółtko jajka ucieka z talerza lub zsuwa się z kanapki i trafia wprost na ubranie zostawiając mniejszą lub większą plamę. Rozwiązanie tego problemu z Vanish jest proste - wystarczy zastosować proszek Vanish Oxi Action do kolorów lub Vanish Oxi Action do bieli i postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami:

Usuwanie plam po jajkach z ubrań

Zalecane

Proszek Vanish Oxi Action wielofunkcyjny odplamiacz do kolorów

Proszek Vanish Oxi Action wielofunkcyjny odplamiacz do kolorów

Proszek Vanish Oxi Action White wielofunkcyjny odplamiacz do białych tkanin

Proszek Vanish Oxi Action White wielofunkcyjny odplamiacz do białych tkanin

Instrukcje

  1. Zalej 10 g proszku wodą aż do wypełnienia miarki, po czym mieszaj przez 30 sek., temperatura wody max. 40°C.
  2. Nałóż mieszaninę na plamę na max. 5 min.
  3. W razie potrzeby potrzyj plamę. Tkaninę wypierz jak zwykle.
  4. Ważne: Przed użyciem Vanish Oxi Action należy zawsze postępować zgodnie z instrukcją użycia na opakowaniu i przestrzegać zaleceń producentów odzieży dotyczących prania.

Porady

Usuń plamy jak najszybciej — jeśli jajko rozbiło się na dywanie lub zaplamiło koszulę, postaraj się jak najszybciej zmyć plamę czystą szmatką. Dzięki temu plama nie wniknie zbyt głęboko.

Zeskrob — jeśli jajko już zaschło, zeskrob krawędzią łyżki, ile się da tak, aby nie uszkodzić materiału. Potem użyj Vanisha.

Wskazówki ogólne

  • Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące stosowania podano na opakowaniu.
  • Trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych. Przechowywać produkt wyłącznie w oryginalnym pojemniku i zawsze zamykać.
  • Nie wystawiać produktu na bezpośrednie działanie słońca.
  • Przed użyciem sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia.
  • Aby uzyskać najlepszy efekt, konieczne może być powtórzenie niektórych czynności.