Kosmetyki na tkaniny kolorowe

Jak usunąć plamę?

Do białych tkanin użyj proszku Vanish Gold Oxi Action do Białych Tkanin dla efektu wybielania, a do kolorowych tkanin użyj Vanish Gold Oxi Action.

Kosmetyki na ubraniach - tkaniny kolorowe

 

Proszek Vanish Gold Oxi Action

Namaczanie

Krok 1:

Wymieszaj 1 miarkę proszku Vanish Gold Oxi Action w 4L ciepłej wody (max 40°).

Krok 2:

Namaczaj tkanianę: kolorową max 1godzinę, białą max 6 godzin.

Krok 3:

Upierz jak zwykle z detergentem i dodatkową miarką proszku Vanish Gold Oxi Action.

Czy Twoja plama została wywabiona?

Kolejny sposób

Nie znalazłaś rozwiązania, którego szukałaś?

Jeśli nie masz odplamiacza Vanish dostępnego do ręki, nie martw się! Wciąż jesteśmy w stanie Ci pomóc i podać kilka przydatnych wskazówek na temat usuwania plam. Z Vanishem usuniesz nawet 7 dniowe zaschnięte plamy. 

Bardzo często po usunięciu plamy z podkładu może się okazać, że mimo wszystko na tkaninie pozostał tusty ślad. Sprawdź czy plama została usunięta dokładnie ponieważ, po wyschnięciu materiału będzie trudniejsza do usunięcia.

Nietłuste plamy na przykład z pudru lub cieni do powiek możesz spróbac wytrzepać z takaniny, rób to ostrożnie żeby nie rozetrzeć plamy.

 

Użyj czystej wody aby namoczyć plamę oraz odciskaj jej nadmiar z poplamionego miejsca czystą ściereczką lub serwetką. Jak naszybciej wypierz poplamione ubranie w pralce z 60ml płynu Vanish Gold Oxi Action.

Kosmetyki plamią mocno tkaniny ponieważ, zawierają dużo pigmentu np. różowy róż do pliczków, brązowy puder, grafitowy cień do powiek. Najtrudniejsze do usunięcia są jednak plamy z podkładu i pomadek w płynie ze względu na ich oleistą konsystencję.