Usuwanie plam z farby i lakieru:

Odmalowane mieszkanie wygląda prześlicznie - tak jak malunek, który Twoje dziecko przyniosło z plastyki. Łączy je farba, a dokładniej - plamy z farby na Twoich ubraniach i szkolnym mundurku.

Więszkości nie da się po prostu sprać - plamy z farby lubią pozostawać na ubraniach i długo przypominać o remontowym lub artystycznym uniesieniu. Jest jednak na nie sposób. Żel Vanish Oxi Action usuwa uciążliwe plamy z farby z ulubionych rzeczy. Formuła Oxi Action nie tylko usuwa plamy, ale także chroni kolory przed zafarbowaniem i zwalcza brzydkie zapachy! Zapewnia to głębokie działanie higieniczne, które dokładnie czyści odzież podczas prania. Dowiedz się więcej o usuwaniu plam z farby.

Czy Vanish usuwa plamy z farby?

Aby usunąć plamy z farby, niezależnie od tego, czy to farba akrylowa, wodna czy olejna, zetrzyj lub zeskrob nadmiar farby, który znajduje się na powierzchni ubrania. Potem użyj żel Vanish Oxi Action w taki sposób:

Czy Vanish usuwa plamy z farby?

Zalecane

Vanish Oxi Action do kolorów

Vanish Oxi Action do kolorów
Usuwa plamy, chroni kolory przed zafarbowaniem i zwalcza brzydkie zapachy.

Instrukcje

  1. Nanieść 20 ml żelu Vanish Oxi Action bezpośrednio na plamę.
  2. Pozostawić na maksymalnie 10 minut.
  3. Wetrzeć produkt w plamę, następnie uprać zgodnie z instrukcją.

Wskazówki ogólne

  • Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące stosowania podano na opakowaniu.
  • Trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych. Przechowywać produkt wyłącznie w oryginalnym pojemniku i zawsze zamykać.
  • Nie wystawiać produktu na bezpośrednie działanie słońca.
  • Przed użyciem sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia.
  • Aby uzyskać najlepszy efekt, konieczne może być powtórzenie niektórych czynności.