Usuwanie plam z bielizny i delikatnych tkanin:

Od jedwabnych szali po swetry z czystej wełny — delikatna odzież potrzebuje dodatkowej troski i pielęgnacji. Gdy znajdziesz zabrudzenie na ulubionej jedwabnej bluzce, chcesz mieć pewność, że zajmiesz się nią właściwie i unikniesz trwałego uszkodzenia. W tym poradniku polecamy najlepsze sposoby usuwania plam z bielizny i ubrań z delikatnych tkanin.

Żel Vanish Oxi Action skutecznie usuwa plamy już za pierwszym razem i jest przeznaczony do stosowania na ubraniach codziennego użytku, w tym bieliźnie i tkaninach delikatnych.

Usuwanie plam z ubrań z delikatnych tkanin

Czyszczenie delikatnej odzieży może być szczególnie trudne. Nie chcesz uszkodzić delikatnych materiałów agresywnymi środkami chemicznymi, ale jednocześnie musisz usunąć plamy. Takie materiały są często kosztowne, co daje jeszcze więcej powodów, by dbać o nie z najwyższą starannością.

Usuwanie plam z ubrań z delikatnych tkanin

Usuwanie plam z bielizny

Twoją bieliznę najczęściej widzisz właśnie Ty - to wystarczający powód, aby zadbać o nią najlepiej jak można. Bez względu na to, czy wolisz bawełniane majtki, czy jedwabną bieliznę, wiedza o usuwaniu plam jest bardzo przydatna. Po pierwsze, poznaj swoją bieliznę! Kolor, materiał i rodzaj bielizny wpływają na to, jak należy ją czyścić. Przed praniem pamiętaj, aby przeczytać metkę z instrukcją prania. Jeśli tkanina nadaje się do prania, potrzyj ubranie za pomocą żelu Vanish Oxi Action:

Zalecane

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do kolorów

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do kolorów

Instrukcje

  1. Wylej 2 ml żelu Vanish na plamę i potrzyj używając nakrętki od butelki.
  2. Pozostaw produkt na tkaninie max. 10 minut.
  3. Wypłucz porządnie lub pierz jak zwykle. Uzupełnij korek zgodnie z instrukcją prania.

Wskazówki ogólne

  • Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące stosowania podano na opakowaniu.
  • Trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych. Przechowywać produkt wyłącznie w oryginalnym pojemniku i zawsze zamykać.
  • Nie wystawiać produktu na bezpośrednie działanie słońca.
  • Przed użyciem sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia.
  • Aby uzyskać najlepszy efekt, konieczne może być powtórzenie niektórych czynności.