Wiśnie zawierają naturalne barwniki, które mogą przenikać w strukturę tkaniny i bywają trudne do usunięcia, szczególnie za pomocą zwykłych środków czyszczących, jak kapsułka lub proszek do prania. Te owoce są ponadto kwaśne, a kwasowość może powodować reakcje chemiczne z tkaninami i w efekcie trwale zabarwić tkaninę. Im dłużej plama pozostaje na materiale, tym trudniej ją usunąć. Niektóre materiały, takie jak jedwab, welur oraz materiały niskiej jakości mogą być bardziej podatne na wchłanianie zanieczyszczeń.

CZYM USUNĄĆ PLAMY Z WIŚNI?

Aby sprać plamę z wiśni, należy wybrać produkt, którego formuła poradzi sobie z plamami organicznymi. Odplamiacz Vanish Oxi Action skutecznie usuwa nawet tak trudne plamy już w niskich temperaturach, bo zawiera aktywny tlen. Jest również bezpieczny dla kolorów, ponieważ nie zawiera chlorowych wybielaczy.

Zalecane

VANISH OXI ACTION ODPLAMIACZ DO TKANIN W SPRAYU

VANISH OXI ACTION ODPLAMIACZ DO TKANIN W SPRAYU

Instrukcje

 1. Usuń nadmiar zabrudzeń i otwórz dyszę. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, produkt należy jak najszybciej nanieść na plamę.
 2. Nanieś bezpośrednio na plamę (po obu stronach tkaniny).
 3. Pozostaw na maksymalnie 5 minut.
 4. Wypierz ubranie w pralce tak jak zwykle.

Zalecane

Pianka Vanish do prania dywanów i tapicerek

ŻEL VANISH OXI ACTION DO KOLOROWYCH TKANIN

DODAJ DO PRANIA

 1. Dodaj do głównej komory szuflady pralki razem ze zwykłym środkiem do prania. Na trudne i zaschnięte plamy użyj 100ml. W innych przypadkach użyj 50ml. 1 korek = 60ml

W przypadku wyjątkowo trudnych plam:

ZAPIERZ PRZED PRANIEM

 1. Wylej 2 ml żelu Vanish na plamę i potrzyj, używając nakrętki od butelki.
 2. Pozostaw produkt na tkaninie max. 10 minut.
 3. Wypłucz porządnie lub pierz jak zwykle. Uzupełnij korek zgodnie z instrukcją prania.

NAMOCZ UBRANIE

 1. Dodaj jedną miarkę do 4l wody.
 2. Pozostaw ubrania w wodzie na max. 1h.
 3. Potrzyj plamę przed wypłukaniem.
 4. Upierz jak zwykle.

Przed użyciem Vanish Oxi Action zawsze postępuj zgodnie z instrukcją użycia na opakowaniu i przestrzegaj zaleceń producentów odzieży dotyczących prania.

NIEZAWODNE METODY NA PLAMY Z WIŚNI

Szybkie usunięcie plamy z wiśni z codziennych ubrań nigdy nie było takie proste. Jeśli zaplamiłeś bawełnianą podkoszulkę lub poliestrową koszulę, użyj sprayu Vanish Oxi Action. Jest to uniwersalny środek, przeznaczony zarówno do białych, jak i kolorowych tkanin.

Zaplamiłeś sokiem z wiśni delikatną tkaninę? Sięgnij po żel Vanish Oxi Action do kolorów. To wielofunkcyjny dodatek do prania, który skutecznie usuwa plamy i jest bezpieczny nawet dla tak delikatnych tkanin jak wełna czy jedwab. Produktów Vanisha możesz używać do prania w niskich temperaturach. Nawet podczas prania w 20°C pozbędziesz się uporczywych zabrudzeń. Nie tylko plam z wiśni, ale również pozostałości znacznie silniejszych środków np. farby do włosów.