Arbuz zawiera dużą ilość wody i soku, które mogą głęboko wniknąć w tkaniny. Im dłużej pozostawisz plamę na ubraniu, tym trudniejsze może być jej usunięcie. Sok z arbuza zawiera bowiem cukry, które mogą dosłownie przyczepić się do włókien materiału i spowodować utrwalenie zabrudzenia.

Odplamiacz Vanish Oxi Action z aktywnym tlenem to idealne rozwiązanie na plamy z arbuza i innych soków owocowych. Aktywny tlen Vanisha, siłą tysiecy bąbelków dociera głęboko do struktury włókien, usuwając kolorowe cząsteczki plamy.

Tradycyjne metody usuwania plam z arbuza wymagają moczenia ubrania w ciepłej wodzie. Taka praktyka nie sprawdzi się w przypadku tkanin wymagających specjalnej pielęgnacji. Produkty Vanish Oxi Action działają w niskich temperaturach, dzięki czemu nie musisz martwić się, że próby usunięcia plam w gorącej wodzie zakończą się zniszczeniem odzieży.

JAK USUNĄĆ PLAMY Z ARBUZA?

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do tkanin kolorowych to sposób na uratowanie dziecięcych koszulek i Twoich ulubionych ubrań zaplamionych sokiem owocowym. Jeśli chcesz szybko i wygodnie usunąć plamy ze swoich codziennych rzeczy, zastosuj odplamiacz Vanish Oxi Action w sprayu.

Zalecane

Vanish Proszek do dużych powierzchni dywanów

ŻEL VANISH OXI ACTION DO KOLOROWYCH TKANIN

DODAJ DO PRANIA

 1. Dodaj do głównej komory szuflady pralki razem ze zwykłym środkiem do prania. Na trudne i zaschnięte plamy użyj 100ml. W innych przypadkach użyj 50ml. 1 korek = 60ml

W przypadku wyjątkowo trudnych plam:

ZAPIERZ PRZED PRANIEM

 1. Wylej 2 ml żelu Vanish na plamę i potrzyj, używając nakrętki od butelki.
 2. Pozostaw produkt na tkaninie max. 10 minut.
 3. Wypłucz porządnie lub pierz jak zwykle. Uzupełnij korek zgodnie z instrukcją prania.

NAMOCZ UBRANIE

 1. Dodaj jedną miarkę do 4l wody.
 2. Pozostaw ubrania w wodzie na max. 1h.
 3. Potrzyj plamę przed wypłukaniem.
 4. Upierz jak zwykle.

Przed użyciem Vanish Oxi Action zawsze postępuj zgodnie z instrukcją użycia na opakowaniu i przestrzegaj zaleceń producentów odzieży dotyczących prania.

Zalecane

Pianka Vanish do prania dywanów i tapicerek

VANISH OXI ACTION ODPLAMIACZ DO TKANIN W SPRAYU

Instrukcje

 1. Usuń nadmiar zabrudzeń i otwórz dyszę. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, produkt należy jak najszybciej nanieść na plamę.
 2. Nanieś bezpośrednio na plamę (po obu stronach tkaniny).
 3. Pozostaw na maksymalnie 5 minut.
 4. Wypierz ubranie w pralce tak jak zwykle.

BŁYSKAWICZNIE USUŃ PLAMY Z ARBUZA Z UBRAŃ!

Z pomocą produktów Vanish Oxi Action skutecznie usuniesz plamy z różnych rodziajów tkanin. Do szybkiego odplamiania ubrań codziennych z poliestru i bawełny polecamy nasz odplamiacz w sprayu. Jest bardzo łatwy w aplikacji, a dzięki mocy aktywnego tlenu wnika w tkaninę i usuwa z niej nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Możesz go używać do białych i kolorowych ubrań.

Żel Vanish Oxi Action to wielofunkcyjny środek do odplamiania tkanin kolorowych. Jest bardzo skuteczny, a jednocześnie na tyle delikatny, aby ułatwić usuwanie plam z jedwabiu lub wełny. Dzięki sile aktywnego tlenu i wyjątkowej kompozycji składników aktywnych możesz używać go do prania w  w temperaturze nawet 20 stopni. W konsekwencji kolor i struktura Twoich ubrań na długo pozostaną jak nowe.