Trudno uniknąć plam na ubraniach podczas obierania i ścierania na tarce buraczków. Wigilijny czerwony barszcz również często pozostawia po sobie różowe plamy na świątecznych obrusach. Na szczęście z powodu tych zabrudzeń nie trzeba już wyrzucać ubrań czy domowych tekstyliów.

Plamy z buraków bywają problematyczne i często sam środek piorący nie wystarczy, by je usunąć. Na trudne plamy sięgnij po Vanisha! Dzięki sile aktywnego tlenu, która mocą tysięcy bąbelków wnika głęboko w strukturę plamy, w łatwy sposób pozbędziesz się nawet bardzo uporczywych zabrudzeń. Vanish nie zawiera chloru, więc jest bezpieczny dla kolorów i działa nawet w niskiej temperaturze 20°C, dzięki czemu nie musisz podnosić temperatury prania, by uporać się z uciążliwymi plamami.

USUWANIE PLAM Z BURAKA

Aby skutecznie usunąć plamy z buraka, sięgnij po wielofunkcyjny odplamiacz w żelu Vanish Oxi Action. W większości przypadków wystarczy, że dodasz go do prania razem ze środkiem piorącym. Jeśli mierzysz się z wyjątkowo uciążliwymi, zaschniętymi plamami, użyj Vanisha dodatkowo przed praniem, nakładając go bezpośrednio na zabrudzenie.

Zalecane

Vanish Proszek do dużych powierzchni dywanów

ŻEL VANISH OXI ACTION DO KOLOROWYCH TKANIN

DODAJ DO PRANIA

 1. Dodaj do głównej komory szuflady pralki razem ze zwykłym środkiem do prania. Na trudne i zaschnięte plamy użyj 100ml. W innych przypadkach użyj 50ml. 1 korek = 60ml

W przypadku wyjątkowo trudnych plam:

ZAPIERZ PRZED PRANIEM

 1. Wylej 2 ml żelu Vanish na plamę i potrzyj, używając nakrętki od butelki.
 2. Pozostaw produkt na tkaninie max. 10 minut.
 3. Wypłucz porządnie lub pierz jak zwykle. Uzupełnij korek zgodnie z instrukcją prania.

NAMOCZ UBRANIE

 1. Dodaj jedną miarkę do 4l wody.
 2. Pozostaw ubrania w wodzie na max. 1h.
 3. Potrzyj plamę przed wypłukaniem.
 4. Upierz jak zwykle.

Przed użyciem Vanish Oxi Action zawsze postępuj zgodnie z instrukcją użycia na opakowaniu i przestrzegaj zaleceń producentów odzieży dotyczących prania.

Zalecane

Pianka Vanish do prania dywanów i tapicerek

VANISH SKONCENTROWANY ODPLAMIACZ W ŻELU

Instrukcje

 1. Obróć końcówkę do pocierania, aby ją otworzyć.
 2. Wyciśnij żel na plamę i pocieraj okrężnym ruchem.
 3. Pozostaw żel maksymalnie na 5 minut.
 4. Wypierz ubranie tak jak zwykle.

PLAMY Z BURAKA JUŻ NIE SĄ PROBLEMEM!

Produkty Vanish Oxi Action w żelu to najlepszy i najwygodniejszy sposób na odplamianie ubrań. Siła Vanisha tkwi w zawartym w jego formule aktywnym tlenie, który mocą tysięcy bąbelków wnika we włókna materiału i pomaga usunąć plamę. Vanish jest skuteczny nawet w niskiej temperaturze 20°C, dlatego pomaga chronić kolory i włókna tkanin podczas prania.

Na stare, utrwalone plamy, warto zadziałać dodatkowo używając Vanisha bezpośrednio na plamę jeszcze przed praniem. Zastosuj skoncentrowany żel Vanish Gold Power, który zaczyna działać już po 30 sekundach. Dzięki wygodnej końcówce do pocierania dokładnie rozprowadzisz go na tkaninie.