Czerwone barwniki, które nadają czereśniom piękny kolor to powód, dla którego plamy po tych owocach są nie tylko bardzo widoczne, ale jednocześnie trudne do usunięcia. Najczęściej stosowaną metodą, żeby się ich pozbyć, jest pranie w gorącej wodzie. Pamiętaj jednak, że wysoka temperatura może zniszczyć delikatne tkaniny. Aby chronić ubrania przed utrwaleniem plam z czereśni, potrzebujesz skutecznych odplamiaczy. Takich, które działają w niskich temperaturach.

Produkty Vanish Oxi Action, dzięki sile aktywnego tlenu pozwalają usuwać plamy z tkanin, które należy prać w niskich temperaturach. Dzięki temu nawet trudne zabrudzenia wywabisz bez szkody dla struktury materiału. Proszek i żel Vanish Oxi Action do tkanin kolorowych to sposób nie tylko na czyste pranie, ale też ochronę koloru i dłuższe życie Twoich ulubionych rzeczy.

CZYM USUNĄĆ PLAMY Z CZEREŚNI?

Tkaniny, takie jak bawełna, jeans czy poliester odplamisz za pomocą wielofunkcyjnego odplamiacza do kolorów – proszku Vanish Oxi Action, który usuwa plamy nawet w 20°C, nadaje tkaninom higieniczną czystość i chroni ubrania przed zafarbowaniem.

Jeśli plama z czereśni pojawiła się na delikatnych tkaninach, takich jak jedwab czy wełna również nie panikuj. Użyj żelu Vanish Oxi Action do kolorowych materiałów, który delikatnie, ale skutecznie odplami Twoje ubrania.

Zalecane

PROSZEK VANISH OXI ACTION WIELOFUNKCYJNY ODPLAMIACZ DO KOLORÓW

PROSZEK VANISH OXI ACTION WIELOFUNKCYJNY ODPLAMIACZ DO KOLORÓW

DODAJ DO PRANIA

 1. Dodaj 1 miarkę (trudne i zaschnięte plamy) lub 1/2 miarki (zwykłe plamy) Vanisha do głównej komory szuflady pralki razem ze środkiem do prania.
 2. Upierz jak zwykle.

W przypadku wyjątkowo trudnych plam:

ZAPIERZ PRZED PRANIEM

 1. Dobrze wymieszaj 1/4 miarki proszku z 3/4 miarki wody.
 2. Nałóż mieszankę na całą powierzchnię plamy.
 3. Użyj dolnej części miarki do rozprowadzenia mieszanki po powierzchni plamy. Pozostaw na materiale maksymalnie do 5 minut.
 4. Upierz jak zwykle.

NAMOCZ UBRANIE

 1. Dodaj jedną miarkę do 4l wody.
 2. Pozostaw ubrania w wodzie na max. 1h.
 3. Potrzyj plamę przed wypłukaniem.
 4. Upierz jak zwykle.

W razie wątpliwości przed zastosowaniem przetestuj na małej, niewidocznej powierzchni. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi z tyłu opakowania.

Zalecane

Pianka Vanish do prania dywanów i tapicerek

ŻEL VANISH OXI ACTION DO KOLOROWYCH TKANIN

DODAJ DO PRANIA

 1. Dodaj do głównej komory szuflady pralki razem ze zwykłym środkiem do prania. Na trudne i zaschnięte plamy użyj 100ml. W innych przypadkach użyj 50ml. 1 korek = 60ml

W przypadku wyjątkowo trudnych plam:

ZAPIERZ PRZED PRANIEM

 1. Wylej 2 ml żelu Vanish na plamę i potrzyj, używając nakrętki od butelki.
 2. Pozostaw produkt na tkaninie max. 10 minut.
 3. Wypłucz porządnie lub pierz jak zwykle. Uzupełnij korek zgodnie z instrukcją prania.

NAMOCZ

 1. Dodaj jedną miarkę do 4l wody.
 2. Pozostaw ubrania w wodzie na max. 1h.
 3. Potrzyj plamę przed wypłukaniem.
 4. Upierz jak zwykle.

Przed użyciem Vanish Oxi Action zawsze postępuj zgodnie z instrukcją użycia na opakowaniu i przestrzegaj zaleceń producentów odzieży dotyczących prania.

JAK USUNĄĆ PLAMY Z CZEREŚNI? SIŁĄ AKTYWNEGO TLENU!

Domowe sposoby na usuwanie plam z czereśni mogą być ryzykowne. Lepiej zaufać nauce i zastosować środek, który pomoże wywabić plamy z czereśni w niskich temperaturach. Produkty Vanish Oxi Action swoją skuteczność zawdzięczają sile aktywnego tlenu, który wnika głęboko we włókna i pomaga usunąć plamy, które zdążyły już w nie wniknąć.

Jeśli szukasz sposobu na usunięcie zabrudzeń z białych tkanin – koszulek lub obrusów, sięgnij po proszek lub żel Vanish Oxi Action do białych tkanin. Nie tylko usuniesz plamy, ale też zapewnisz długotrwałą biel tkanin.

Pranie w samym środku piorącym może powodować, że biel z czasem zszarzeje. Aby temu zapobiec, do każdego prania dodawaj miarkę Vanisha, który sprawi, że biel pozostaje biała na dłużej! Pamiętaj, że produkty Vanisha są bezpieczne również dla jasnych kolorów, jak beże czy pastelowe kolory. Pielęgnacja produktami Vanish Oxi Action sprawia, że ubrania po prostu żyją dłużej!