Czerwone wino na dywany - Sposób 1

Jak usunąć plamę?

 

Czerwone wino na dywanie - Sposob 1

Spray do dywanow i tapicerki Vanish Oxi Action

Spray do dywanów i tapicerki Vanish Oxi Action

Vanish Oxi Action Spray do dywanów i tapicerki świetnie sprawdza się w przypadku wywabiania plam z dywanów i wykładzin.

Vanish Spray do Dywanów i Tapicerki

Świeże plamy:

usunąć nadmiar przez odciśnięcie papierowym ręcznikiem lub bawełnianą ściereczką. Następnie użyj sprayu na plamę i pozostaw na max 5 minut. Następnie odciskaj ponownie czystą, chłonną ściereczką.

Zaschnięte plamy:

spryskaj plamę i pozostaw na maximum 5 minut, następnie odciśnij czystą, chłonną ściereczką.

Czy Twoja plama została wywabiona?

Kolejny sposób

Nie znalazłaś rozwiązania, którego szukałaś?

Jeśli nie masz odplamiacza Vanish dostępnego do ręki, nie martw się! Wciąż jesteśmy w stanie Ci pomóc i podać kilka przydatnych wskazówek na temat usuwania plam. Z Vanishem usuniesz nawet 7 dniowe zaschnięte plamy.

Aby skutecznie usunąć plame nie pozwól jej wyschnąć. W momencie kiedy plama się się pojawi zadziałaj natychmiast! Później będzie ciężko się jej pozbyć.

 

Nasyp soli na poplamioną czerwonym winem tkaninę i pozwól jej nasiąknąć płynem. Następnie odkurz lub odciskaj suchą ściereczką. Postępuj ostrożnie żeby nie rozetrzeć plamy dookoła na większej części dywanu.

Odciśnij miejsce, na którym powstała plama z czerwonego wina czystym, zwilżonym wodą papierowym ręcznikiem. W razie konieczności powtórz drugi krok.

Użyj Vanish Spray do dywanów i tapicerek tak szybko jak to tylko możliwe żeby pozbyć się powstałych plam.

 

 

Powiązane artykuły

Plamy z czerwonego wina zdarzają się na większości przyjęć kiedy ktoś ze świętujących rozleje swój trunek. Na pierwszy rzut oka dywan wyląda na zrujnowany. Całe szczęście Vanish Spray do Dywanów i Tapicerek przywróci Twojemu dywanowi dawną świetność.