Herbata na dywany - Sposób 2

Herbata na dywanie - Sposob 2

 

Świeże plamy:

usunąć nadmiar przez odciśnięcie papierowym ręcznikiem lub bawełnianą ściereczką. Następnie użyj sprayu na plamę i pozostaw na max 5 minut, później odciskaj ponownie czystą, chłonną ściereczką.

Zaschnięte plamy:

spryskaj plamę i pozostaw na maximum 5 minut, następnie odciśnij czystą, chłonną ściereczką.

Czy Twoja plama została wywabiona?

Kolejny sposób

Nie znalazłaś rozwiązania, którego szukałaś?

Jeśli nie masz odplamiacza Vanish dostępnego do ręki, nie martw się! Wciąż jesteśmy w stanie Ci pomóc i podać kilka przydatnych wskazówek na temat usuwania plam. Z Vanishem usuniesz nawet 7 dniowe zaschnięte plamy.

Nie pozwalaj plamię wyschnąć! Herbata będzie trudniejsza do usunięcia im dłużej pozostanie na tkaninie. Radzimy też nie trzeć poplamionej tkaniny, wetrzesz tylko plamę głębiej i rozetrzesz w koło, co będzie wyglądało jeszcze gorzej.

Weź czysty, wilgotny ręcznik papierowy lub ściereczkę i przykładaj do plamy z kawy lub herbaty do momentu aż usuniesz tak dużo jak tylko dasz radę.

Użyj Vanish Spray do dywanów i tapicerek tak szybko jak to tylko możliwe żeby pozbyć się powstałych plam..

Powiązane artykuły

Rozlana herbata to prawdopodobnie najpopularniejsza plama, która zdarza się w domu i w pracy. Vanish Spray do Dywanów i Tapicerek jest skutecznym sposobem, który radzi sobie z ciemnymi plamami na dywanie. Postępuj zgodnie z instrukcjami aby pozbyć się tych plam.