Usuwanie plam z coli i napojów bezalkoholowych:

Planujesz imprezę? Pewnie na liście zakupów znajduje się cola lub inne napoje. Idealne, jako dodatek do pizzy lub jako orzeźwiający łyk energii. Jest wiele powodów, dla których uwielbiamy colę, soki i napoje gazowane. Jest jednak pewien kłopot. W tej luźnej i radosnej atmosferze zawsze coś się rozleje. Cola zostawia całkiem nieprzyjemne plamy. A przecież wszyscy goście będą ładnie ubrani... Co prawda każda plama to historia, a na kursach dla początkujących pisarzy nie raz uczestnicy mają za zadanie stworzenie opowiadania, do którego punktem wyjscia jest plama na sukni, czy na koszuli. Bądźmy jednak szczerzy, nie zawsze chcemy, aby nasza wizytowa odzież stawała się artefaktem rodzinnej historii. Raczej wolimy, aby była ładna i czysta. Na szczęście, z pomocą produktów Vanish usuwanie plam z coli i napojów jest łatwe.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty na białych materiałach, zalecamy stosowanie proszku Vanish Oxi Action lub żelu Vanish Oxi Action do białych tkanin. Formuła usuwa plamy, zwalcza brzydkie zapachy i zachowuje bielszą biel nawet po 50 praniach!

Można również zastosować proszek Vanish Oxi Action lub żel Vanish Oxi Action do kolorowych ubrań. Zarówno żel, jak i proszek działają wszechstronnie: usuwają plamy, zwalczają brzydkie zapachy i chronią kolory przed zafarbowaniem.

Wystarczy wetrzeć środek w plamę lub dodać go do prania, aby usunąć plamy z coli ze wszystkich ulubionych rzeczy.

Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji, jak pozbyć się plam po coli na zawsze.

Usuwanie plam po coli z ubrań

Cola może poważnie poplamić ubrania. Na szczęscie, nie musisz żegnać się z ulubionym ubraniem z powodu tego typu zabrudzeń. Vanish ułatwia usuwanie plam po coli. Wystarczy zastosować proszek Vanish Oxi Action lub żel Vanish Oxi Action na kolorowe ubrania i postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami:

Usuwanie plam po coli z ubrań

Zalecane

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do kolorów

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do kolorów

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do białego

Wielofunkcyjny żel Vanish Oxi Action do białego

Instrukcje

 1. Wylej 2 ml żelu Vanish na plamę i potrzyj używając nakrętki od butelki.
 2. Pozostaw produkt na tkaninie max. 10 minut.
 3. Wypłucz porządnie lub pierz jak zwykle. Uzupełnij korek zgodnie z instrukcją prania.
 4. Ważne: Przed użyciem Vanish Oxi Action należy zawsze postępować zgodnie z instrukcją użycia na opakowaniu i przestrzegać zaleceń producentów odzieży dotyczących prania.

Usuwanie plam z coli z dywanów

Usunięcie plam po coli z dywanu lub wykładziny może być trudnym zadaniem nawet przy użyciu Vanish. Dlatego przeczytaj poniższe porady dotyczące zapobiegania osadzaniu się plam.

Usuwanie plam z coli z dywanów

Zalecane

Vanish Oxi Action Spray do dywanów i tapicerki

Vanish Oxi Action Spray do dywanów i tapicerki

Instrukcje

 1. Usuń nadmiar zabrudzeń i otwórz dyszę.
 2. Spryskaj plamę i pozostaw maksymalnie na 5 minut.
 3. Przetrzyj plamę i usuń nadmiar produktu za pomocą czystej szmatki.
 4. W razie wątpliwości przed zastosowaniem przetestuj na małej, niewidocznej powierzchni. NIE STOSUJ na materiałach z aksamitu, pokrytych brokatem, ani nienadających się do czyszczenia na mokro. Nieprzeznaczony do stosowania na jedwabiu oraz orientalnych dywanach. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi z tyłu opakowania.

Porady

Czas jest kluczowy — aby plama nie wsiąkła we włókna, należy ją jak najszybciej usunąć. Weź czystą, wilgotną szmatkę i delikatnie naciskaj plamę, aby usunąć jak najwięcej coli i zwiększyć szanse powodzenia.

Wskazówki ogólne

 • Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące stosowania podano na opakowaniu.
 • Trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych. Przechowywać produkt wyłącznie w oryginalnym pojemniku i zawsze zamykać.
 • Nie wystawiać produktu na bezpośrednie działanie słońca.
 • Przed użyciem sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia.
 • Aby uzyskać najlepszy efekt, konieczne może być powtórzenie niektórych czynności.