Twoja pralka powinna być przyjacielem Twoich białych ubrań - nie traktuj jej jako wroga, który sprawia, że kolory blakną. Regularne pranie naprawdę można łatwo połączyć z troską o śnieżobiałą biel. Najpierw warto wyeliminować najczęstsze błędy - zbyt wysoką temperaturę prania, łączenie białych i kolorowych ubrań w jednym praniu i używanie wybielacza, żeby pozbyć się plam. Te sposoby po prostu nie działają i mogą przynieść więcej szkody niż pożytku. Zamiast ryzykować, spróbuj użyć Vanisha, który pozwala w 100% usunąć plamy z ubrań, nie powodując blaknięcia. Dodatkowo nasza formuła Oxi Action fantastycznie sprawdza się w praniu w wysokiej i niskiej temperaturze.

Aby uzyskać najlepsze wskazówki i konkretne instrukcje, zapoznaj się z naszym zbiorem przydatnych artykułów o usuwaniu plam i czyszczeniu.

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące produktów Vanish, jak również ogólne wskazówki dotyczące ich stosowania.

Stosowanie Vanish do czyszczenia ubrań

Możesz stosować Vanish do czyszczenia ubrań na wiele sposobów. Zalecamy jednak, aby wykonać te trzy proste czynności:

Stosowanie Vanish do czyszczenia ubrań

Zalecane

Proszek Vanish Oxi Action White wielofunkcyjny odplamiacz do białych tkanin

Proszek Vanish Oxi Action White wielofunkcyjny odplamiacz do białych tkanin

Instrukcje

  1. POTRZYJ: Zalej 10 g proszku wodą do wysokości, aż przykryje ona proszek, po czym mieszaj przez 30 sek. Nałóż mieszaninę na plamę. W razie potrzeby potrzyj plamę. Umyj i osusz miarkę przed włożeniem jej do pojemnika. Tkaninę wypierz jak zwykle.
  2. NAMOCZ: Dodaj jedną miarkę do 4 L wody. Tkaniny białe - max 6h. Tkaniny kolorowe - max 1 h. Po namoczeniu, wypierz jak zwykle lub dokładnie wypłucz. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy potrzeć plamę przed wypłukaniem. 1 miarka = 60 g.
  3. UPIERZ: Dodaj do głównej komory szuady pralki z detergentem do prania. Trudne i zaschnięte plamy - 1 miarka. Zwykłe plamy - 1/2 miarki.

Czy Vanish działa?

Tak! Vanish sprawdza się na wielu rodzajach plam, usuwając nawet te naprawdę uporczywe zabrudzenia.

Czy Vanish zawiera wybielacz?

Nie. Vanish nie zawiera wybielacza chlorowego. Nasza formuła Oxi Action usuwa plamy, zwalcza brzydkie zapachy oraz zapewnia higieniczną czystość i idealną biel na dłużej.

Gdzie umieszczać Vanish w pralce?

Vanish jest niezwykle wszechstronnym produktem i w zależności od rodzaju plamy można wybrać sposób, w jaki chcesz go użyć. Jeśli używasz proszku lub żelu Vanish do prania, po prostu dodaj go do szuflady pralki wraz z detergentem.

Jak działa Vanish?

Vanish ma wyjątkową formułę wzbogaconą o Oxi Action, która usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy z tkanin.

Który Vanish jest najlepszy?

Wybór najlepszego produktu Vanish będzie uzależniony od problemu — w przypadku plam na ubraniach będzie to nasza gama odplamiaczy do tkanin, która obejmuje proszek, płyn i żel do usuwania plam Vanish Oxi Action (odpowiednie do kolorów i bieli), jak również proszek Vanish Gold Oxi Action (zalecany do bieli). Wszystkie produkty zawierają naszą formułę usuwania plam i działają skutecznie!

Do usuwania plam z dywanów i tapicerki wypróbuj nasz spray Vanish do dywanów i tapicerki, a do ogólnego czyszczenia dużych powierzchni zastosuj piankę do dywanów i tapicerek Vanish oraz proszek do dywanów Vanish.

Wskazówki ogólne

  • Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące stosowania podano na opakowaniu.
  • Trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych. Przechowywać produkt wyłącznie w oryginalnym pojemniku i zawsze zamykać.
  • Nie wystawiać produktu na bezpośrednie działanie słońca.
  • Przed użyciem sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia.
  • Aby uzyskać najlepszy efekt, konieczne może być powtórzenie niektórych czynności.