Idealna biel koszul:

Idealna biel Twoich koszul nie musi być tylko wspomnieniem. To prawda, że plamy, pranie, suszenie, pot i trudy codziennego dnia dają się koszulom solidnie we znaki. Ale zanim je wyrzucisz wypróbuj nasze podpowiedzi związane z idealną bielą koszul. Formuła proszku Vanish Oxi Action do białych tkanin pomoże Ci zachować idealną biel nawet po 50 praniach.

  

vanish Zalecane

Zalecane

Proszek Vanish Oxi Action White wielofunkcyjny odplamiacz do białych tkanin

Proszek Vanish Oxi Action White wielofunkcyjny odplamiacz do białych tkanin

Instrukcje

  1. Zalej 10 g proszku wodą aż do wypełnienia miarki, po czym mieszaj przez 30 sek., temperatura wody max. 40°C.
  2. Nałóż mieszaninę na plamę na max. 5 min.
  3. W razie potrzeby potrzyj plamę. Tkaninę wypierz jak zwykle.
  4. Ważne: Przed użyciem Vanish Oxi Action należy zawsze postępować zgodnie z instrukcją użycia na opakowaniu i przestrzegać zaleceń producentów odzieży dotyczących prania.

Porady dotyczące zachowania bieli koszul

Unikaj wybielaczy. Stosowanie wybielaczy chlorowych to nie jest dobra wiadomość dla Twoich ubrań. W połączeniu z żelazkiem i gorącą wodą może powodować żółknięcie. Warto zamiast wybielaczy stosować produkty przeznaczone specjalnie do białych rzeczy. Vanish nie zawiera wybielacza chlorowego, dlatego jest bezpieczny do stosowania na białych tkaninach.

Upierz z Vanish. Produkty Vanish zostały specjalnie opracowane, aby zachować idealną biel nawet po 50 praniach, dlatego dodawaj miarkę Vanisha do każdego prania.

Wskazówki ogólne

  • Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące stosowania podano na opakowaniu.
  • Trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych. Przechowywać produkt wyłącznie w oryginalnym pojemniku i zawsze zamykać.
  • Nie wystawiać produktu na bezpośrednie działanie słońca.
  • Przed użyciem sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia.
  • Aby uzyskać najlepszy efekt, konieczne może być powtórzenie niektórych czynności.

Dodatkowe wskazówki dotyczące wybielania