Zachowanie nieskazitelnej bieli ulubionej pościeli może być trudne. Każdej nocy pościel jest narażona na działanie olejków do ciała, potu lub resztek makijażu. Wszystko to powoduje jej stopniowe odbarwienie. Z Vanishem idealna biel przestaje być wyzwaniem. Specjalnie opracowana formuła zachowuje idealną biel nawet po 50 praniach!

Aby zachować biel Twoich ubrań na dłużej, wystarczy je przeprać, namoczyć lub wyprać z dodatkiem proszku lub żelu Vanish Oxi Action do białych tkanin.

Dowiedz się więcej o utrzymywaniu białych prześcieradeł.

Idealna biel bawełnianej pościeli

Regularne pranie białych prześcieradeł oznacza, że są one czyste, wygodne i świeże - może jednak też oznaczać, że nie są już białe. Biel szybko szarzeje i żółknie. Od początku używaj do każdego prania proszku Vanish Oxi Action do białych tkanin, aby zachować idealną biel nawet po 50 praniach.

Idealna biel bawełnianej pościeli

Zalecane

Proszek Vanish Oxi Action White wielofunkcyjny odplamiacz do białych tkanin

Proszek Vanish Oxi Action White wielofunkcyjny odplamiacz do białych tkanin

Instrukcje

  1. Zalej 10 g proszku wodą aż do wypełnienia miarki, po czym mieszaj przez 30 sek., temperatura wody max. 40°C.
  2. Nałóż mieszaninę na plamę na max. 5 min.
  3. W razie potrzeby potrzyj plamę. Tkaninę wypierz jak zwykle.
  4. Ważne: Przed użyciem Vanish Oxi Action należy zawsze postępować zgodnie z instrukcją użycia na opakowaniu i przestrzegać zaleceń producentów odzieży dotyczących prania.

Idealna biel lnianych prześcieradeł

Lniane prześcieradła nie tylko dobrze wyglądają, ale również są przyjemne w dotyku - dlatego rano jeszcze trudniej wyjść z łóżka. Z pomocą żelu Vanish Oxi Action do białych tkanin utrzymanie bieli lnianej pościeli jest proste. Zajrzyj tutaj, aby dowiedzieć się więcej o pielęgnacji wszystkich lnianych rzeczy - poniżej znajdziesz wskazówki dotyczące zachowywania lnianej pościeli w dobrym stanie.

Porady

Stop dla wybielaczy: Nazwa wybielacz może Cię łatwo zmylić, bo łatwo uwierzyć, że to on jest najlepszym sposobem na uzyskanie idealnej bieli. W rzeczywistości wybielacze mają tendencję to plamienia i odbarwiania białych tkanin. Powodują ich żółknięcie i kruchość. Vanish nie zawiera wybielacza chlorowego, dlatego pozwala zachować idealną biel nawet po 50 praniach w bezpieczny dla tkaniny sposób.

Cotygodniowe pranie: Pierz swoją pościel raz w tygodniu, by była higieniczna i czysta — pamiętaj o dodaniu miarki Vanisha do każdego prania, aby jednocześnie usunąć plamy oraz zachować idealną biel nawet po 50 praniach!

Wskazówki ogólne

  • Szczegółowe informacje i wskazówki dotyczące stosowania podano na opakowaniu.
  • Trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych. Przechowywać produkt wyłącznie w oryginalnym pojemniku i zawsze zamykać.
  • Nie wystawiać produktu na bezpośrednie działanie słońca.
  • Przed użyciem sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia.
  • Aby uzyskać najlepszy efekt, konieczne może być powtórzenie niektórych czynności.